Muszę wykonać pracę Ale gejuchy małe Slay podkolanówki mają 2 Argentich to marzenie jest tyle Shinnosuke Tachibany na raz KAJZERKA TERAZ ŁBEM ISAGIEGO O BETON DAWAJ! UwU, ale niestety nie lubię Hatsune Miku, wnioskuję o miłość dla KAITO Ja tak mam jak jest wynik 48 na matmie (Hajun Yeon referencja) Fioletowo włosa lubi kroić chleb Isagi zaś schizofrenie odpalił Nie lubię cię anime dziewczynko Oh czołg, czołgi są slayyy KAJZERKA Jak dziedzgi dobrej jakości to z chęcią jakieś przyjmę tylko żeby mięsko dobre było
@Octokluska mięsko najlepszej jakości,fr Kaiser mógłby zakończyć rywalizację raz na zawsze ale postanowił nagle być besties i mieć sojusz na boisku (+zerwanie z Nessem ale idgaf bo go nie lubię)
Octokluska
Muszę wykonać pracę
Ale gejuchy małe
Slay podkolanówki mają
2 Argentich to marzenie jest tyle Shinnosuke Tachibany na raz
KAJZERKA TERAZ ŁBEM ISAGIEGO O BETON DAWAJ!
UwU, ale niestety nie lubię Hatsune Miku, wnioskuję o miłość dla KAITO
Ja tak mam jak jest wynik 48 na matmie (Hajun Yeon referencja)
Fioletowo włosa lubi kroić chleb
Isagi zaś schizofrenie odpalił
Nie lubię cię anime dziewczynko
Oh czołg, czołgi są slayyy
KAJZERKA
Jak dziedzgi dobrej jakości to z chęcią jakieś przyjmę tylko żeby mięsko dobre było
Pelcix
• AUTOR@Octokluska mięsko najlepszej jakości,fr Kaiser mógłby zakończyć rywalizację raz na zawsze ale postanowił nagle być besties i mieć sojusz na boisku (+zerwanie z Nessem ale idgaf bo go nie lubię)
_orange_moon_
Ej wez mnie wyslij to z tym characterem