Test naszej tolerancji! Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która…? — Głosowanie!


Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która jest LGBT?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która przez chorobę cierpi na nadwagę?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która musi prosić innych ludzi o pieniądze na jedzenie, ubrania i inne potrzeby życiowe?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, której rodzice są alkoholikami i nie dbają o swoje dziecko?
Tak
Nie
Reklama

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która jest innej wiary religijnej?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, do której nikt nie ma zaufania, bo zbyt wiele razy okłamała innych?
Tak
Nie
Reklama

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która nie radzi sobie w nauce i na pierwszy rzut oka jest gorsza we wszystkim niż jej rówieśnicy?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która zmusza innych ludzi do rzeczy, których wcale nie chcą robić?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która ma inny odcień skóry, niż reszta rówieśników i osób w jej otoczeniu?
Tak
Nie

Czy zaprzyjaźniłbyś się z osobą, która się wywyższa, bo uważa się za lepszą od innych?
Tak
Nie

Reklama
385 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 206

Space_Nazi

Space_Nazi

nie

Odpowiedz
Sweetie_M

Sweetie_M

85% zaprzyjaźniło by się z lgbt. Serio?! Xd

Odpowiedz
1
jisung_

jisung_

@Sweetie_M a czemu nie xd

Odpowiedz
doktorplaga

doktorplaga

Kolegujesię z osobami LGBT katolikami ateistami i głupkami

Odpowiedz
KNROiRSQ

KNROiRSQ

Tekst piosenki:
Każdy jest inny, to normalne przecież Każdy innym jest człowiekiem, chodzimy po jednym świecie Każdy ma wiele zalet, tak samo jak wad I to od Ciebie zależy to ile jesteś wart Jedni mają gorszy start, inni mają trochę lepiej Jednak od Ciebie zależy to jakim jesteś człowiekiem Mądrość nie przychodzi z wiekiem, zdobywamy ją sami Niektórzy nawet na starość pozostaną głupcami Mam swoje poglądy, kieruję się zasadami Definiuje własne życie pewnymi normami Pilnuje by pewnych granic nigdy nie przekroczyć Rzekomo nietolerowani chcą tę granicę przeskoczyć Dzieje im się krzywda, podobno mają źle Powinniśmy akceptować to, czego każdy z nich chce Według nich jesteśmy równi, a nie inni Jak ich nie popieramy jesteśmy nietolerancyjni

Tolerancja nie oznacza akceptacji, przeciwnie To szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować Ale nie mów mi, że to normalne i mam to akceptować (x2)

Z homofobią już walczą feministki w przedszkolach Wprowadziły swój plan, by w odpowiednich porach Z dziewczynek robić chłopców Lalki chcą chować, a chłopcom zaczynają usta malować Zobacz, czy to normalne? Weź się zastanów Pewnie w zanadrzu mają jeszcze wiele takich planów Coś jest nie w porządku, czy tylko ja to widzę? To nie moja wina, że Anną Grodzką się brzydzę Tylko Krzysztofa Bęgowskiego Powiedz mi co w tym normalnego, że dorosły facet wychował syna swego I chciał kobietą być, bo stwierdził, że w swoim ciele nie chce żyć Okej, szanuję, przecież to był wybór jego Ale nie zaakceptuje jako normy, nie pytaj dlaczego Dla mnie to jest nienormalne, więc dlatego jestem nietolerancyjny? Nic z tego!

Tolerancja nie oznacza akceptacji, przeciwnie To szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować Ale nie mów mi, że to normalne i mam to akceptować (x2)

Mówisz źle o murzynach – jesteś rasistą Do tego faszystą, co jest sprawą oczywistą A nie daj Boże, powiesz "ty żydzie" do żyda To będziesz antysemitą, no cóż, tak bywa Nie chcesz meczetów w Polce? Kim jesteś proste – islamofobem Nie chcesz multi-kulti? Jesteś ksenofobem Tak ci tolerancyjni będą mówić o Tobie Ale wiem z kogo szydzić możesz! Śmiej się z krzyża, potępiaj katolików Bo to tych tolerancyjnych nie uraża, bez kitu Możesz kpić z Polskości, z biało-czerwonej flagi Przecież tych tolerancyjnych to nigdy nie urazi Możesz segregować ludzi, to znaczy kiboli Możesz pluć na nich, gnębić i obrażać do woli Możesz mordować nienarodzone dzieci To jest racja, to nowoczesność, a nie nietolerancja

Tolerancja nie oznacza akceptacji, przeciwnie To szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować Ale nie mów mi, że to normalne i mam to akceptować (x3)

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,evtis,tolerancja.html

Zapraszam na moją strone.

Odpowiedz
con

con

Fajny quiz przyjaźnie się z osobą która cierpi na nadwagę i w naszej przyjaźni nie widzie nic złego bo jest normalna osoba

Odpowiedz
2
Hex_Player

Hex_Player

Fajny quiz!

Odpowiedz
2
aedes

aedes

Czy mogłabym się zaprzyjaźnić z lesbijką? Ja nawet mam dziewczynę lesbijkę! XDDD

Odpowiedz
1

_..._

BARDZO FAJNY QUIZ POLECAM !

Odpowiedz
Rozalie-Lupin-Potter-Black

Rozalie-Lupin-Potter-Black

Super

Odpowiedz
_haukeland_

_haukeland_

O pan nie było chyba mowy w LGBT. Pan mogą umawiać się z LGBT. Więc moja odpowiedź na 1 pytanie brzmi tak.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej