Test wiedzy o grze „Gothic”!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

Snafgothic

Snafgothic

10/10 Fajne grafiki😎👍

Odpowiedz
Milten_X

Milten_X

Przepraszam ale tylko pierwsze i drugie pytanie było bezpośrednio związane z samą rozgrywką a reszta była związana z Gothickiem bardziej od strony technicznej ponieważ n.p. zagranie w Gothic ani Arcania nie powie nam czy Arcania jest częścią sagi

Odpowiedz
1
Kendix

Kendix

7/10
Nie jest najgorzej!
Nienajgorszy wynik, więc jest jeszcze nadzieja. Radzimy zainstalować którąś część gry i rozpocząć przygodę od początku, aby przypomnieć sobie całą historię.

Odpowiedz
1
hot-sean

hot-sean

Imię jest znane ponieważ na koniec części 3 jest podane imie

Odpowiedz
2
Tottie

Tottie

@hot-sean tak, ale on je otrzymał na końcu zmierzchu bogów zostając (SPOILER) królem. Wcześniej nie miał imienia, bo nawet smok ożywieniec powiedział do niego "Nie mam imienia, tak jak ty nie masz imienia". Także na początku zmierzchu bogów narrator nazywa go "bezimiennym bohaterem". To udowadnia że autor quizu jest w błędzie, bo w grze wiemy, że bohater imię ma… po prostu żadne. Wiem, że wiele razy w grze bezimienny próbuje się przedstawić, ale zawsze może próbować powiedzieć "Jestem tu nowy", "Jestem najemnikiem/magiem/strażnikiem", itp.

Sorry za odkopywanie komentarzy ale ktoś to musiał powiedzieć.

Odpowiedz
2
P.I.R.A.T

P.I.R.A.T

@Tottie tak, i po za tym w Gothic 2 Noc Kruka, Atilla zwraca się do bezimiennego „Czy to ważne? Nasze imiona nie mają znaczenia. Zresztą ty powinieneś o tym doskonale wiedzieć.” ( Sory że coś przekręciłem pewnie ale mniej więcej mówił coś takiego ). Więc on też stwierdza , że bezimienny imienia nie posiada.

Odpowiedz
1
Thekrolik

Thekrolik

mistrz 9/10 😎

Odpowiedz
1

Whattson

Gówno quiz tak naprawdę mimo że 7/10 to byly bezsensowne pytania i wsumie to ani jednego konkretnie z gry tak sami że czy powstanie kolejna część i tam od razu jest odpowiedź „nie” a tak naprawdę nienjest to wiadome czy bedzie czy nie gdyz piranha zostala przejeta przez THQ Nordic więc quiz to szajs

Odpowiedz
1
P.I.R.A.T

P.I.R.A.T

10\10 fajny quiz a co do gry to jestem fanem gry gothic😉😉😉😉

Odpowiedz
2
Tomciakowy

Tomciakowy

8/10
Tak mi się wydaje że ostatnie pytanie powinno być z edytowane gdyż powstaje nowy Gothic mimo że to remake jedynki.

Odpowiedz
1
https.reb_vodka

https.reb_vodka

9/10 nawet nie grałam w Gothica xD Chciałam kiedyś zagrać ale mój stary windows 7 nie chciał włączyć gry ;-; Niedawno zmieniłam na windows 10 (microsoft już nie wspiera 7 więc no) Może niedługo spróbuje zagrać.

Odpowiedz
2
hot-sean

hot-sean

@https.reb_vodka żeby grać na systemach nowszych od xp musisz zainstalować playerkit (yt)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej