Szukasz cichej pralki do domu? Sprawdź modele do 70 dB!

Cicha pralka do domu – jaką wybrać?

Generowany hałas jest jednym z najważniejszych parametrów, które dokładnie przeanalizujesz, kupując nową pralkę. Pralki, analogicznie do klas energetycznych, są również oceniane pod względem emisji hałasu podczas wirowania. Ciche modele to takie, dla których wynosi on do 70 dB. To najgłośniejszy moment podczas każdego programu prania. W trakcie innych jego etapów urządzenie będzie pracować ciszej.

Zwykle urządzenia o niskim poziomie hałasu to zaawansowane technologicznie sprzęty, w których znajdziesz wiele udogodnień ułatwiających dbanie o czystość ubrań. Na jakie parametry zwrócić uwagę, wybierając najlepszy model? Do najważniejszych kwestii należą:

  • klasa energetyczna;
  • maksymalna wielkość załadunku;
  • maksymalna prędkość wirowania;
  • wymiary urządzenia;
  • dostępne programy;
  • łatwe sterowanie;
  • dodatkowe funkcje, na przykład blokada rodzicielska.

Ciche pralki ładowane od frontu znajdziesz w ofercie wielu czołowych producentów. Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć? Za najtańsze modele zapłacisz ok. 2000 zł – dobrze jednak założyć wyższy budżet, by móc precyzyjnie dobrać sprzęt do swoich potrzeb.

Polecane ciche pralki do domu – najlepsze modele

W sklepie internetowym możesz łatwo ustawić filtr, by móc porównywać ze sobą wyłącznie ciche modele do 70 dB. Dobrze celować w takie sprzęty, które cieszą się dużą popularnością i zbierają wiele recenzji użytkowników – masz wówczas pewność, że dobrze sprawdzają się one w codziennym użytkowaniu. Jakie pralki wziąć pod uwagę? Zobacz chętnie kupowane modele!

  • HAIER i-Pro 7 HW120-B14979 – świetnie oceniana pralka o bardzo dużym wsadzie – aż 12 kg! Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego modelu to A – jest nie tylko cichy, ale i energooszczędny. Docenisz technologię antybakteryjną ABT oraz funkcję Easy Iron, która – dzięki działaniu pary wodnej – pomoże ci ograniczyć prasowanie. Chcesz szybko odświeżyć garsonkę lub garnitur? Skorzystaj z funkcji Refresh – twoja odzież będzie się doskonale prezentować – jakbyś przed chwilą odebrał ją z pralni!
  • WHIRLPOOL W6X W845WB EE Supreme Silence – doskonale oceniana pralka o wsadzie do 8 kg. Maksymalna prędkość wirowania dla tego modelu wynosi 1351 obrotów na minutę. Klasa energetyczna sprzętu to B. Spodoba ci się technologia 6. Zmysł, dzięki której urządzenie dostosowuje parametry prania do załadunku – zużyjesz tylko tyle wody czy detergentu, by uzyskać optymalne efekty. Możesz skorzystać z funkcji dezynfekcji parą wodną Steam Hygiene lub programu Odświeżanie parowe.
  • BOSCH WAV08M92PL Serie 8 – nowoczesna pralka o załadunku 9 kg i maksymalnej prędkości wirowania 1400 obrotów na minutę. Możesz ustawić czas zakończenia prania, dostosowując go do swoich potrzeb. Przypadnie ci do gustu AntiVibration Design – to taka konstrukcja ścianek bocznych pralki, która pozwala niwelować drgania i generowany hałas.

Chcesz, żeby wybrany przez ciebie model pracował cicho? Przejrzyj najlepsze pralki ładowane od frontu w sklepie MediaMarkt – zaznacz odpowiedni poziom generowanego hałasu. W ten sposób łatwo porównasz dostępne urządzenia i wybierzesz to, które najlepiej sprawdzi się u ciebie w domu.

Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej