Symbole Sabiańskie dla zodiaków!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Psiekonto

Psiekonto

Trzecie skrzydło u lewego boku motyla. Zaakceptuj inność w osobach, które spotykasz, nawet jeśli nie będziesz się zgadzał z ich poglądami. To dla Ciebie czas nauki empatii i zrozumienia tego, co do tej pory było wręcz nieakceptowalne. W swoim życiu postaraj się znaleźć harmonię i równowagę między emocjami, a rozumem.
Ok🙂
Super quizঞ

Odpowiedz
Vxerxd34

Vxerxd34

Symbole Sabiańskie dla Skorpiona!
Komediant zabawiający grupę przyjaciół. Czasami warto jest sobie przypomnieć, że życie to wielki dar i powinniśmy cieszyć się każdą chwilą. Twoje zadanie na ten rok to doceniać to, co masz i zarażać innych optymizmem. We wszystkim dostrzeż jaśniejsze strony, pamiętaj, każda zmiana przynosi szansę na lepsze! Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! 

Odpowiedz
lalisa.

lalisa.

Dzieci bawiące się wokół pięciu kopczyków piasku. Poczuj się bezpiecznie w swoim życiu i wykorzystaj swój twórczy potencjał. Przygotuj się też na zamiany, które są nieuniknione, bo są częścią egzystencji. Nastaw się na nowe znajomości, które wiele wniosą do Twojego wnętrza. Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

z...5

Symbole Sabiańskie dla Skorpiona!
Komediant zabawiający grupę przyjaciół. Czasami warto jest sobie przypomnieć, że życie to wielki dar i powinniśmy cieszyć się każdą chwilą. Twoje zadanie na ten rok to doceniać to, co masz i zarażać innych optymizmem. We wszystkim dostrzeż jaśniejsze strony, pamiętaj, każda zmiana przynosi szansę na lepsze! Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

k...i

Symbole Sabiańskie dla Byka!
Trzecie skrzydło u lewego boku motyla. Zaakceptuj inność w osobach, które spotykasz, nawet jeśli nie będziesz się zgadzał z ich poglądami. To dla Ciebie czas nauki empatii i zrozumienia tego, co do tej pory było wręcz nieakceptowalne. W swoim życiu postaraj się znaleźć harmonię i równowagę między emocjami, a rozumem. Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!
😍

Odpowiedz
1

Z....

•  AUTOR

@krowki 💗

Odpowiedz
kochamprzecinki

kochamprzecinki

Symbole Sabiańskie dla Skorpiona!
Komediant zabawiający grupę przyjaciół. Czasami warto jest sobie przypomnieć, że życie to wielki dar i powinniśmy cieszyć się każdą chwilą. Twoje zadanie na ten rok to doceniać to, co masz i zarażać innych optymizmem. We wszystkim dostrzeż jaśniejsze strony, pamiętaj, każda zmiana przynosi szansę na lepsze! Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
LiwiAfton

LiwiAfton

Symbole Sabiańskie dla koziorożca
Dzięki fajne to:)

Odpowiedz
2
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Symbole Sabiańskie dla Barana!

Człowiek na magicznym dywanie spogląda na rozległe plenery w dole. Pomyśl o swoim życiu z perspektywy ostatnich lat, zobacz, jak wiele zrobiłeś i jaką drogą podążałeś. Teraz będzie okazja zawrócić i wybrać nowy kierunek lub dotrzeć do celu. Wyrocznia mówi wyraźnie – masz ochronę, więc nie bój się ryzykować i działaj. Pamiętaj, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! 

Super

Odpowiedz
vereil_

vereil_

Wspaniałe

Odpowiedz
-JENNA-

-JENNA-

Super quiz 💗

Odpowiedz

Z....

•  AUTOR

@-JENNA- Dzięki 🤭

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej