Światło i ciemność. Co bardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

Black-Demons

Black-Demons

Ciemność
Jesteś bardzo oschły, nieobecny i zamyślony. Nie lubisz towarzystwa i zawsze chodzisz własnymi ścieżkami. Jesteś bardzo wredny i ostry dla większości osób w Twoim otoczeniu, a także nienawidzisz ludzi i w ogóle im nie ufasz, więc trudno zdobyć Twoje zaufanie! Jesteś bardzo tajemniczy i nie dajesz się poznać, ale tak naprawdę zależy Ci, na niektórych osobach i jesteś wrażliwy, tylko wolisz założyć maskę i to ukrywać! Jesteś również bardzo odważny, pewny siebie i inteligentny!

Odpowiedz
sztywny_kij

sztywny_kij

Jesteś bardzo cichy i nieśmiały, jednak jeśli kogoś poznasz zaczynasz być bardziej wesoły i przyjazny. Jesteś bardzo skromny i uwielbiasz pomagać, nigdy nie przechodzisz obojętnie jak ktoś potrzebuje pomocy. Zawsze jesteś miły, bardzo współczujący, ale za bardzo ufny. Może wydawać się, że nie potrafisz się postawić, ale tak naprawdę, gdy ktoś chce skrzywdzić to na czym Ci zależy, zwalczasz strach i zrobisz wszystko by to ochronić! Podziel się opinią w komentarzu!

Wow, to pasuje do mnie bardziej niż się spodziewałam.

Odpowiedz
1
Giganotozzzaurrrrrrrrrrrrrrrr

Giganotozzzaurrrrrrrrrrrrrrrr

Swiatlo

Odpowiedz
1
Salija

Salija

Ciemność :P

Odpowiedz
1

Z...a

Pół na pół!

Odpowiedz
Tomorin_Todozu

Tomorin_Todozu

Światełko!

Odpowiedz
KaramatsuGirl

KaramatsuGirl

Światło!
Jesteś bardzo cichy i nieśmiały, jednak jeśli kogoś poznasz zaczynasz być bardziej wesoły i przyjazny. Jesteś bardzo skromny i uwielbiasz pomagać, nigdy nie przechodzisz obojętnie jak ktoś potrzebuje pomocy. Zawsze jesteś miły, bardzo współczujący, ale za bardzo ufny. Może wydawać się, że nie potrafisz się postawić, ale tak naprawdę, gdy ktoś chce skrzywdzić to na czym Ci zależy, zwalczasz strach i zrobisz wszystko by to ochronić!

Odpowiedz
ruda_wilczyca

ruda_wilczyca

Pół na pół…

Odpowiedz
Bachantka

Bachantka

Świetny quiz

Odpowiedz
LeviLock

LeviLock

Yeah światło :DD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej