Świat fantasy – kim jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
iomatix
iomatix
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 86

tennotencostamztym

Archeologil

Odpowiedz
Makoto_Inochi

Makoto_Inochi

Akademia Roxval – arcymag

Wyższa Akademia Roxval jest niezależną, najbardziej prestiżową szkołą magiczną na całym świecie. Obdarzeni przedstawiciele każdej rasy mogą zostać jej studentami. Jest ona zarazem najlepiej bronioną fortecą, którą tylko głupiec odważyłby się zaatakować. Właśnie zakończyłeś swoją naukę, uzyskując najwyższy możliwy tytuł. Zostałeś jednym z Arcymagów. Magia nie ma dla Ciebie tajemnic. Potrafisz rzucać potężne zaklęcia, niezależnie od ich rodzaju. Natura, Ciemność, Światło. Ogień, Ziemia, Powietrze, Woda. Pustka. Synergia. Magia Pierwotna.

Brzmi jak coś dla mnie >:3

Odpowiedz
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Sylv\'alon – wyrocznia
Od czasów Wielkiej Wędrówki, ludy tego świata zostały podzielone. Dumne plemiona Elfów wyruszyły głęboko w północno-wschodnią puszczę. Od wieków żyli w zgodzie z naturą. Szanują każdą żywą istotę, jednak są bardzo konfliktowym ludem, jeżeli chodzi o odmienności rasowe. Na swoim terenie tolerują bardziej zwierzęta, aniżeli inne nacje. Od urodzenia żyjesz odizolowany, z dala od innych istot. Powtarzają Ci, że jesteś stworzony do czegoś wielkiego. Miewasz dziwne sny, które wydają się zdarzeniami z nieznanych krain. Wydarzeniami przeszłości jak i przyszłości. Po zakończeniu nauki zostajesz wyrocznią. Lud Sylv'alon nieustannie odwiedza Cię szukając porady. Chcąc poznać swoją przyszłość. Jednak wiesz kiedy odmówić. Zdajesz sobie sprawę, że wiedza, którą posiadasz może być bardzo niebezpieczna.

Odpowiedz
JagoWesley

JagoWesley

Jestem łowcą w ogóle to super odpowiedzi

Odpowiedz
Mariuszmario09

Mariuszmario09

Super quiz Wyszło mi że jestem łowcą

Odpowiedz
Mega_Potterhead

Mega_Potterhead

fajny quiz jestem elfem

Odpowiedz
Made_In_Hell

Made_In_Hell

Zastępy Umarłych – zagubiona dusza
Zakazany owoc wśród Magów starego świata. Brudny odłam Czarnej Magii.
Współcześnie niezgłębiona i zapomniana sztuka – Nekromancja.
Jesteś zagubioną duszą. Nie pamiętasz swojego życia. Nie posiadasz wolnej woli, ani znaczącej mocy. Jesteś niczym pojedynczy podmuch wiatru, podczas burzy.
Nie masz pragnień, ani marzeń.
Apatia i Inercja to dobrze znane Ci uczucia.

Czemu to też rel?👀👀

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nulionia – kowal

Od czasów Wielkiej Wędrówki, ludy tego świata zostały podzielone. Dyskryminacja stała się codziennością. Niektórzy chcieli jednak ładu, porządku i zgody między rasami. Udali się na północ, tworząc królestwo Nulionii. Stworzyli cywilizację, w której każda istota ma równe prawa, a handel żywym towarem jest zakazany. Urodziłeś się jako Krasnolud. Po za sztuką kowalską, także zajmujesz się obróbką metali i minerałów. Jesteś głośny, zarozumiały, gruboskórny i bezpośredni. Pomimo tego, lubisz dowcipkować i romansować. Masz wiele pasji, jednak postaraj skupić się na tych najważniejszych.

O nie tylko nie kowal xd myslalam że mi wyjdzie coś ze sztuką piękną

Odpowiedz
Rousa

Rousa

Nulionia – archeolog

Od czasów Wielkiej Wędrówki, ludy tego świata zostały podzielone. Dyskryminacja stała się codziennością. Niektórzy chcieli jednak ładu, porządku i zgody między rasami. Udali się na północ, tworząc królestwo Nulionii. Stworzyli cywilizację, w której każda istota ma równe prawa, a handel żywym towarem jest zakazany. Jesteś człowiekiem, który pragnie poświęcić się historii. Poszukujesz prawdy, dlatego zostałeś archeologiem. Badasz starożytne miasta, runy i bramy teleportacyjne. Skrycie pragniesz rozwiązać zagadkę zniknięcia Avallonu. Z natury jesteś ciekawski, arogancki i szczery.
Fajny quiz

Odpowiedz
MarcSzakall

MarcSzakall

Podróżnik – poszukiwacz przygód
Jesteś typem człowieka, niezbyt lubiącym towarzystwo. Magiem, dzielnym wojownikiem? Może wędrownym kupcem, który nie potrafi usiedzieć chwili w jednym miejscu? Jedno jest pewne. Jesteś w nieustannej podróży. Nie zatrzymujesz się, nie spoglądasz w tył. Pragniesz przygód. Chcesz zgłębić wszystkie tajemnice tego świata. Brama prawdy czeka. Będziesz wstanie ją przekroczyć?

No w sumie może być 😁
Nie jestem jakimś wielkim fanem fantasy, ale ten quiz jest jednym z lepszych i bardziej dopracowanych quizów, które widziałem na tej stronie!
Te opisy, te klimatyczne grafiki, mnogość wyników… Coś pięknego, esencja tego co najlepsze w fantastyce!🖤

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej