Stwórz siebie jako zawodnika Quidditcha, a ja powiem Ci na jakiej pozycji powinieneś grać!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 68

Siostra_Rona

Siostra_Rona

Ścigający Gratulacje! Stworzyłeś siebie jako gracza Quidditcha! Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie na tej pozycji powinieneś grać! W zespole jest trzech ścigających. Rozgrywają oni kafla. Zadaniem ścigających jest przerzucenie kafla przez jedną z trzech obręczy, które umiejscowione są po obu stronach boiska. Każdy przerzut kafla daje drużynie dziesięć punktów. Można strzelać zarówno z przodu, jak i podlecieć do obręczy od tyłu. Dozwolone są również kombinacje rzutów mające na celu zdobycie więcej niż dziesięciu punktów za udaną akcję. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super kocham ścigających i nim jestem

Odpowiedz
1
Lyli_Lovegood890

Lyli_Lovegood890

Ścigający! Tak!!!

Odpowiedz
Quarter.Luna

Quarter.Luna

Szukający!
Tak się ostatnio zastanawiałam gdy podrzucałam piłkę do tenisa na kilka metrów i ją łapałam, czy bym się do tego nadawała😅

Odpowiedz
Harley_Granger

Harley_Granger

Czy tylko mi się wydaje że autorka zapomniała dodać "pałkarzy" ?

Odpowiedz
Ginny-Maginny

Ginny-Maginny

JEJ szukający

Odpowiedz
itmdfaw

itmdfaw

Ścigający
W sumie prawda, bo to chyba najważniejszy zawodnik.

Odpowiedz
kotemirxx123

kotemirxx123

Szukający!
Gratulacje! Stworzyłeś siebie jako gracza Quidditcha! Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie na tej pozycji powinieneś grać!
Szukający to najważniejsza pozycja w grze w quidditcha. Powinien był szybki, szczupły, mieć dobry refleks i sokoli wzrok. Jego zadanie to wypatrzenie złotego znicza, małej kulki, która w czasie meczu krąży na boisku ze znaczną prędkością. Złapanie znicza kończy mecz i dodaje do wyniku drużyny, w której jest szukający, który tego dokonał sto pięćdziesiąt punktów, co często decyduje o zwycięstwie tego zespołu. Dopóki szukający nie złapie znicza, trwa mecz. Najdłuższy w historii trwał podobno sześć miesięcy (musiano wprowadzić rezerwowych, aby gracze mogli się trochę przespać).
Co o tym sądzisz?
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Lunka.Lovegood.

.Lunka.Lovegood.

Ścigający!
Gratulacje! Stworzyłeś siebie jako gracza Quidditcha! Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie na tej pozycji powinieneś grać! W zespole jest trzech ścigających. Rozgrywają oni kafla. Zadaniem ścigających jest przerzucenie kafla przez jedną z trzech obręczy, które umiejscowione są po obu stronach boiska. Każdy przerzut kafla daje drużynie dziesięć punktów. Można strzelać zarówno z przodu, jak i podlecieć do obręczy od tyłu. Dozwolone są również kombinacje rzutów mające na celu zdobycie więcej niż dziesięciu punktów za udaną akcję. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak!
Super quiz😀

Odpowiedz
nata_._aa

nata_._aa

Ścigający

Odpowiedz
_Wilczerka_

_Wilczerka_

Ścigający!
Ooo tak!😄💖
Super quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej