Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

StoryCraft The Gods Revenge #Multivers Planets


-Na mostku-Jack:Jakie to Multiversum? Sans:Chyba Lego Heroes? John:Jack!Brachu myślałem że nie żyjesz Jack:Już o tym mówiłem z Sansem i Jamie.Aha i mam nadzieje że jesteś graczem a nie npc'em który ma powtarzać to samo zdanie w kółko bez końca John:nope,ale mam pytanie co to lego heroes? Jack:Multiversum Jack'a Huntera Franka Rakowicza...Mega nie fajne każdy próbuje cię zabić,widzę że wchodzimy w atmosferę Sans:no-Dźwięk Alarmu-Arti:UWAGA UWAGA WCHODZIMY W ATMOSFERĘ WCHODZIMY W ATMOSFERĘ-Dźwięki samolotów i statków-Jack:Ok wy zabieracie ludność na statek,a ja was kryje,UNDIE!!!!-Odgłosy umierania orków i Diabeliczny śmiech-Dark:Na serio myślałeś że masz z NAMI jakiekolwiek sza-Odgłos przebijanej skóry i łamanych kości-Jack:Kurwa Jebany Kratos Kratos:Co k*rwa nie spodziewałeś się mnie?...-Krzyki i odgłos przebijanej skóry- Jack:JAMIE!Już biegnę-odgłosy mieczy,biegu i wybuchów-Jack:Jamie nie!JAMIE NIE!!!NIE!NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jack Zastał ją dziurą na wylot w klatce piersiowej
Jack zastał ją z dziurą na wylot w tłowiu

-Na statku-Lekarz:wyjdzie z tego ale nie może nic robić po za leżeniem i rozmawianiem musi odpocząć pan tak samo Jack:Odnośnie jej okej,ale odnośnie mnie Gówno prawda czuję się jak młody Bóg nie zabronicie mi bronić Multiversów przed ich zniszczeniem-Dźwięk otwierających się drzwi-John:Zgadzam się z Jack'iem ale tak czy siak zbliżamy się do kolejnej Planety...Dussson-ciąg dalszy nastąpi
dobry quiz
Słabe,gorsze niż to pierwsze

0 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
staszu
staszu
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej