Stań się manicurzystką!

Witaj. Jestem Magdalena i uwielbiam grać w karty. Muszę mieć krótkie paznokcie, ponieważ moja praca tego wymaga. Liczę na twoją kreatywność. A i jeszcze dopowiem, że moje paznokcie muszą być bardzo estetyczne.

Cześć! Lecę do ciepłego kraju i chcę mieć wakacyjne paznokcie. Uwielbiam paznokcie długie i nie zniosłabym krótkich. Najlepiej gdyby na paznokciach były wakacyjne owoce.

Hej. Biorę niedługo ślub, dlatego chcę mieć bardzo delikatne paznokcie. Na paznokciach może być trochę brokatu. Dobrze by było gdybyś zrobiła je w kolorze niebieskawym. Długość dowolna.

Witaj! Uwielbiam zwierzęta i bardzo bym chciała, żeby na moich paznokciach one się znajdowały. Paznokcie wręcz muszą być krótkie! Liczę na twoją kreatywność!

Dzień dobry! Jestem uczennicą gimnazjum i moje paznokcie po prostu muszą być delikatne. Najlepiej, żeby były krótsze. Może być na nich delikatny wzór. Powodzenia!

Witam Cię bardzo serdecznie! Uwielbiam ciemne kolory na paznokciach. Lubię motywy gwiazd. Długość nie ma dla mnie znaczenia.

Hejka. Lubię szalone i jaskrawe paznokcie. Takich też od Ciebie wymagam. Paznokcie muszą być długie. Myślę, że poradzisz sobie!

Cześć. Uwielbiam kolor miętowy! Bardzo chciałabym mieć miętowy na paznokciach. Lubię również brokat. Brokatu może być dużo. Długość nie gra dużej roli. Na paznokciach mogą znaleźć się kwiatki.

Dzień dobry. Uwielbiam paznokcie czerwone oraz marmurowe. Chciałabym żebyś pomieszała to. Jeśli się nie uda to trudno. Uwielbiam paznokcie długie. Proszę żebyś nie robiła mi krótkich paznokci.

5 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
MCHAIP
MCHAIP
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 2

QuizZ_Zuzia

QuizZ_Zuzia

Cześć!

Odpowiedz
MCHAIP

MCHAIP

•  AUTOR

@QuizZ_Zuzia Hej 😇

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej