Stań się manicurzystką 2!

Witaj! Jestem stewardessą. W mojej pracy trzeba mieć dosyć krótkie i delikatne paznokcie. Takich od Ciebie oczekuję. Może być na nich jakiś delikatny wzorek. Myślę, że sobie poradzisz.

Cześć. Jestem Basia. Niedługo biorę ślub i chciałabym mieć piękne paznokcie. Moja suknia ślubna jest w pudrowym różu i moim zdaniem do niej pasowałyby białe paznokcie. Długość chyba średnia. Myślę, że delikatny wzorek byłby w porządku.

Hejka! Jestem Izka! Mieszkam od 10 lat w Finlandii i nieraz przyjeżdżam do Polski do moich dziadków. W Finlandii jest zimno, pada często śnieg itd. Dlatego chcę mieć szalone kolory na moich paznokciach, żeby tak jakby było mi cieplej na sercu? Nie wiem jak za bardzo Ci to powiedzieć... Dobra zdaję się na Ciebie!

Witam! Jestem z zawodu fryzjerką. Ostatnio miałam w pracy nieprzyjemną sytuację. Lubię ciemne paznokcie i takie miałam przez kilka ostatnich tygodni. Niestety zmieniono szefową i ta nie tolerowała moich paznokci. Muszę je zmienić na jasne i krótkie. Proszę pomóż mi!

Hej! Uwielbiam kolor zielony. Zawsze robiłam sama sobie paznokcie, ale nie zawsze mi się udawało... Więc postanowiłam udać się do Ciebie. Chciałabym mieć raczej długie paznokcie.

Witam. Idę niedługo na wieczór panieński i chcę mieć wystrzałowe paznokcie. Muszą się bardzo błyszczeć. Zawsze w moim środowisku byłam uważana za gwiazdę z olśniewającym wyglądem. Chcę, żeby tak pozostało. Nie zawiedź mnie!

Siemanko! Dobrze czuję się w jasnych i pastelowych paznokciach. Chcę, aby na moich paznokciach znalazły się jakieś fajne napisy. Długość raczej nie ma dla mnie znaczenia. Zaczynajmy!

Cześć. Jestem miłośniczką fioletu. Uwielbiam długie paznokcie. Mój ideał to fioletowe, długie i wzorzyste paznokcie. Myślę, że dasz sobie radę.

Witam! Jestem florystką. Moje życie to kwiaty. Chcę je mieć na paznokciach. Moje paznokcie mogą być krótkie, długie; jakie tylko chcesz. Moje ulubione kwiaty to tulipany oraz róże. Powodzenia!

6 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
MCHAIP
MCHAIP
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

JADZKA

JADZKA

Super quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej