Jaki jest Twój chiński zodiak?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Kogut
Człowiek urodzony pod znakiem koguta to typ komiksowego superbohatera, staroświeckiego bóstwa, które ubolewa nad tym, że musi mieszkać w tym padole łez, zwanym Ziemią. Uważa, że raczej powinien zamieszkiwać niebiosa. Takie podejście sprawia, że kogut często nie jest rozumiany przez otoczenie. Jest z natury dumny i odważny. Jego sposób bycia różni się od innych. Zawsze jest dobrze ubrany i dostojnie porusza się w tłumie. Przymila się przedstawicielom płci przeciwnej, często ma grono adoratorów. Czasami jest egoistyczny, despotyczny, cyniczny i nadgorliwy. Uważasz, że horoskop do Ciebie pasuje? Daj znać w komentarzu!
A to ciekawe! Fajny quiz! 😺

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Zając
Ludzie urodzeni pod znakiem zająca są urodzonymi domatorami. Wolą towarzystwo czterech ścian, zawsze urządzonych z wielkim gustem. Jako esteta i najlepszy kucharz w całym chińskim zodiaku, słyniesz z niezapomnianych przyjęć. Gościom nieba uchylisz, zabawisz interesującą rozmową i oczarujesz nienagannymi manierami. Znasz się na winach, perfumach i odpowiednich strojach. Prawdziwa klasa jest Twoim znakiem firmowym. Chętnie udzielasz się w różnych stowarzyszeniach, a także, w przyjęciach towarzyskich. Nigdy nie brak Ci przebojowości. Uważasz, że horoskop do Ciebie pasuje? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Ultrakatty0204

Ultrakatty0204

Bawół, nazywany wołem to jeden z najwytrwalszych i najbardziej pracowitych zodiaków. Tym co cech**e Twoją pracę jest wielka cierpliwość i sumienność. Jesteś szalenie uczciwy i nie podejmujesz działań sprzecznych z prawem, aby cokolwiek zyskać.
Masz wielką siłę, działasz spokojnie i pewnie.

Uważasz, że horoskop do Ciebie pasuje? Daj znać w komentarzu!
nic nie pasuje, nic nie pasuje ANI TROCHE!!! CO JEST Z TYMI ZODIAKAMI NIC DO MNIE NIGDY NIE PASUJE

Odpowiedz

Natsoptek1746.Pl

Świnia :(

Odpowiedz
Mistrzyni.Wiatru

Mistrzyni.Wiatru

Smok
Ten kto urodził się pod smokiem, jest pomysłowy i ma silny charakter. Ma też wiele życiowej energii, którą gotów jest przeznaczyć na trudne zadania. Smok jest wesołym altruistą i marzycielem. Potrafi być niezwykle wytrwały i cierpliwy. Niesprzyjające okoliczności często obracają się na jego korzyść.
Smok, ma wielkie marzenia i ambicje. Jest urodzonym optymistą i wierzy, że jego działania prędzej czy później zakończą się sukcesem. Nie obawia się wcale ryzyka i ciężkiej pracy.

Uważasz, że horoskop do Ciebie pasuje? Daj znać w komentarzu!
Oj tak 😁

Odpowiedz
SnieznaIskra

SnieznaIskra

Tygrys. Moje przeciwieństwo

Odpowiedz

SonnyPL545

Wąż pasuje jak ulał

Odpowiedz
Xrajka

Xrajka

Tygrys
Moim zdaniem nie pasuje

Odpowiedz
Magicznyswiat

Magicznyswiat

Małpa

Odpowiedz
Mikir0

Mikir0

Ja chyba musiałam coś źle obliczać i sam rok nie wystarczal bo myślałam że mam koguta który mi nie pasuje, a tu pyk owieczka no i tera sie zgadza wszytko

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej