Śmiechawa z Undertale 2!

Bardzo dziękuję za głosowanie, że moja wersja Mettatona z ADHD jest lepsza. Robię drugą część bo nie mam nic do Mettatony (roboty). Tym razem kolejność będzie randomowa bo nie chce mi się ich porządkować. Zaczynamy!
K
K

''Indyjskie bóstwo Muffet'' (niestety nie mam zdjęcia) To tak, rysujemy z Seii Muffet (ja swoją ona swoją) tak mniej więcej jak kończyłyśmy, ja patrzę na rysunek Seii i mówię ''To jest indyjskie bóstwo Muffet''.
No ok
Hehe

''Udyne'' Gram z wiecie kim w Undertale i akurat była walka z Undyne. Seii przeczytała zamiast 'Undyne' 'Udyne' i tak zostało.
Aha
No xd

''Żart o Undyne'' Moja mama jeździ rowerem do pracy. Pewnego razu prosi mnie żebym podała jej coś z takiej jakby kieszonki na rower, a ja popatrzyłam się na gumy które mama akurat miała w jednej z trzech kieszonek. Trzymałam ten żart przez kilka godzin żeby go opowiedzieć przez telefon do Seii. A oto ten żart: Jaki jest ulubiony smak gumy Orbit Undyne? Spearmint!
Nie rozumiem
Rozumiem XD

Tututututu na następną reklamę czaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas! ''BALAMARNIA'' (tak, musi być z Capslockiem) To zdarzyło się z mojej piszącej to teraz perspektywy wczoraj. Robimy drugą część RR (Randomowe Rysunki (mogę zrobić quiz z najlepszych Randomowych Rysunków jeśli chcecie)) i Seii wylosowała dla mnie karteczkę z zamazanymi literami (dało się coś odczytać. Okazało się potem, że to kałamarnica) i ja to czytam i mówię ''Co tu pisze? Balamarnia?'' napisałam na kartce 'nwm co to jest' i narysowałam kałamarnicę jakby miało się okazać, że to kałamarnica ale BALAMARNIA się przyjęło i teraz jak ktoś kto tej karteczki nie widział przychodzi do domu, pokazujemy tą karteczkę i pytamy się 'co tu pisze?' a jak ktoś nie będzie wiedział co to, to mówimy 'tu pisze kałamarnica ale to jest BALAMARNIA' Napiszcie w kom czy chcecie najlepsze RR
XD
aha? Takie słowo nie istnieje? (Wiem)

''Alert'' Robiłyśmy z Seii postacie z Ut w Gacha Live i Seii robiła akurat wtedy Alphys i Seii powiedziała ''Nie pytaj czemu ona się nazywa Alert'' (Każda postać ma bekową nazwę)
Xd
Yhy.

''Papirus i Saneeeeeees'' Znowu to samo, robimy postacie z Ut w Gacha Live ale tym razem ja akurat robiłam Papyrusa. Postanowiłam zmienić pozę i wysokość i Sansa i Papyrusa. No nie umiem dalej opisać więc macie zdjęcie. (sorry, że są te czarne paski) ok to teraz coś bardziej z rozmów. Zapomniałam jakie... No... Nie owijajmy w bawełnę, gacie miał Papyrus (chodziło o kolor) więc jak to Seii mówi rozmawiałyśmy o gacioszkach. A drugie to pytanie Seii ''Dlaczego oni mają cycuszki?'' odpowiedź: Papyrusowi nie mogłam znaleźć innej bluzki a u Sansa to jest nawiązanie do komiksu.
XD
Co

Możliwe, że niedługo będzie część trzecia, ale na pewno zrobię krótkie scenki z Ut w Gacha Live (nie są one z fabuły Ut). A więc ja żegnam. Pa pa!
Teletubisie mówią Pa pa!
Pa.
Yee!

9 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
CuteEevee2007
CuteEevee2007
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 2

Azusiq

Azusiq

2x więcej śmiechu, bo se włączyłam HP MEME #cycuszki 😏

Odpowiedz
3
Azusiq

Azusiq

Teletubisię mówią pa pa

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej