Zanim zapytam chciałam wam podziękować za tyle obserwacji (Dobrze ja to napisałam.. Ciul nie wiem jak mam to napisać Xd) A teraz czas na pytanie Czy mam nagrywać na YouTube? (Tak wiem bardzo ważne to pytanie xd)Tak (zdj dla beki)Nie (to zdj też jest tak dla beki) Quiz, który przeglądasz jest quizem prywatnym, widocznym wyłącznie dla osób mających link.
Komentarze sameQuizy: 0