Przekonaj się, co oznacza Twój dzień urodzenia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 269

qt__ktos__napewno

qt__ktos__napewno

Lena Łazuka
Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych Quizów i wpisz w google 666, a zobaczysz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
Koniki.2021.

Koniki.2021.

Osoba urodzona 27 dnia miesiąca jest sprawnym menedżerem, który potrafi inspirować do pracy i organizować wszystkie zadania w taki sposób, aby stawały się wyzwaniem, a nie problemem. Jej talent do kreatywności i ekspresji w połączeniu z silnym zrozumieniem innych pomaga w osiąganiu sukcesów w przeróżnych dziedzinach – w zasadzie we wszystkich, których się złapie. 27 to pasjonat, który potrafi przekuć swoje pasje w rozsądne cele, które osiąga. Potrafi się zorganizować, zna swoje możliwości i granice, wie kiedy potrzebuje odsapnąć. Dba o swoje finanse i rachunki, ponieważ daje mu to poczucie bezpieczeństwa. I nie jestem zorganizowana
Nie za bardzo się z tym zgadzam . W sumie to wszystko co związane z liczeniem i z matmą odpada

Odpowiedz
AniaKordeliaShirley

AniaKordeliaShirley

Osoby urodzone 12 dnia miesiąca część cech dziedziczą po osobach urodzonych dnia 3, natomiast są trochę bardziej spokojne, mniej żywiołowe i delikatniejsze. Ego osób z 12 dnia jest silnie zaznaczone, są one pełne samodyscypliny i wytrwałości, ale nie potrzebują one błyszczeć tak bardzo jak te, którym przewodzi liczba 3. Często czują się niezauważane i niedoceniane, posiadają zdolności adaptacji i komunikacji, ale mają trudność z przebiciem się, ponieważ 2 w liczbie 12 dodaje im dodatkowej empatii i delikatności oraz dużą wrażliwość. Osobami spod 12 mogą targać sprzeczne uczucia. PRAWIE PRAWDA! TYLKO JA JESTEM ENERGICZNA I ŻYWIOŁOWA :)

Odpowiedz
Julcia1303

Julcia1303

Osoby urodzone 5 dnia miesiąca lubią jak coś się wokół nich dzieje. Cenią sobie przygody, zmiany, podróże. Są elastyczne, komunikatywne i łatwo dopasowują się do warunków w jakich się znajdują, a ze względu na ciągłą potrzebę zmian, w zasadzie zmieniają się nieustannie. Piątki z dnia urodzenia mają poczucie energii i światła, analogicznie do 5 punktów pentagramu, który łączy elementy Ziemi, Powietrza, Ognia, Wody i Ducha. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Aleksandra.Sonewend

Dzień miesiąca: 20
Jeśli urodziłeś się 20 dnia miesiąca, masz w sobie coś z wibracyjnej dwójki. Jesteś osobą dobrą, wrażliwą, empatyczną. Jesteś opiekuńczy, lojalny i jednocześnie nieśmiały, co prowadzi do sytuacji stresujących w twoim życiu. Osoby te powinny pracować nad większą pewnością siebie, w przeciwnym razie nie wyróżnią się na tle innych. Mają one problem z tym, aby wytrwać przy swoim zdaniu w konfrontacji z silnymi jednostkami. Mimo tego rzadko popadają w konflikty i raczej żyją w zgodzie z większością osób w swoim otoczeniu. Wibracyjne 20stki mają wyostrzoną intuicję. Zero, które stoi przy dwójce, ma na celu wzmocnić cechy samej dwójki. Osoby urodzone tego dnia mają silną potrzebę bycia akceptowanym i kochanym. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Weonts

Weonts

Dzień miesiąca: 24
24 to inaczej szóstka nastawiona na partnerstwo i pracę. To też wibracja nastawiona na rodzinę i dążenie do równowagi, pokoju i harmonii. Osoby urodzone 24 to emocjonalne dusze, które potrafią się poświęcić dla dobra innych i zrobią to bez kiwnięcia palcem. Jeśli urodziłeś się 24 dnia miesiąca, to prawdopodobnie potrafisz uzdrawiać swoją wysoką wibracją i elastycznym podejściem do życia oraz mediować dla dobra obu stron. Jesteś zdeterminowany, pragmatyczny, rozsądny. Masz problem z odpuszczaniem mimo, że wiesz, że czasem warto byłoby zrobić krok do tyłu i przyjrzeć się sytuacji z perspektywy.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Ola3568

Dzień miesiąca:7

Odpowiedz

Juziek200864

Jeśli urodziłeś się 28 dnia miesiąca, to zapewne lubisz mieć autorytet i gromadzić wokół siebie ludzi, którzy mogą za tobą podążać. Lubisz kierować innymi, lubisz działać zespołowo i mieć poczucie sprawiedliwej współpracy. Twój umysł jest racjonalny, natomiast twoje myślenie jest niekonwencjonalne i idealistyczne. Ta mieszanka sprawia, że z liczb 2 i 8 uzyskujemy 10, czyli wzmocnioną wibrację liczby 1. Możesz odczuwać pragnienie, aby pojawić się w światłach reflektorów kogoś innego, aby zdjąć z siebie pełną odpowiedzialność za to co robisz i mówisz. Masz udane przedsięwzięcia finansowe, niestety zwykle krótkoterminowe dlatego korzystaj z okazji i ciesz się lepszymi dniami. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Absolutnie się z tym nie zgadzam

Odpowiedz
_bez_gwiazdy_nie_ma_jazdy_

_bez_gwiazdy_nie_ma_jazdy_

Super quiz

Odpowiedz
1
pottero-maniaczka

pottero-maniaczka

Jesteś racjonalny i analityczny. Wiele masz jednak z liczby 7 oraz wibracji 2 i 5. Masz wyostrzoną intuicję, wiedzę i zrozumienie, które pomogą ci podejmować trafne decyzje, przy których jesteś na wygranej pozycji. Całe twoje życie polega na dążeniu i utrzymaniu równowagi. Dwójka może wskazywać na tendencje obsesyjno-kompulsywne, co sprowadza się do dążenia do perfekcji. Wibracja 5 natomiast może wzmocnić te tendencje. Podchodzisz do wszystkiego z pasją i zaangażowaniem. Jeśli wierzysz w to co robisz, stajesz się idealistą i nie pozwalasz sobie tego odebrać.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej