Przekonaj się, co oznacza Twój dzień urodzenia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 272

kochanapanda

kochanapanda

Dzień miesiąca: 14
Po sprowadzeniu liczby 14 do liczby pojedynczej, mamy do czynienia z wibracją liczby 5. Jednak od typowej piątki różnią się tym, że są bardziej praktyczne, odpowiedzialne i obowiązkowe. Jednak na płaszczyźnie pracowitości mamy do czynienia z ciągłą chęcią dokonywania zmian i niekończącą się ekspansją. Osoby urodzone 14 dnia miesiąca zwykle są bardzo aktywne, energiczne i skoncentrowane na celu. Powinny pracować nad swoją niecierpliwością i rozpraszaniem się. Osoby te są twórcze i jednocześnie impulsywne. 14 uznawane jest za karmę wolności, czyli poszerzanie własnych granic i swojego miejsca na ziemi.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
slonecznik0987

slonecznik0987

30
W sumie prawda bo interesuje się artystycznymi rzeczami najbardziej rysowaniem ale też fotografią

Odpowiedz
c.i.a.s.t.k.o

c.i.a.s.t.k.o

Dzień miesiąca: 3

Urodzeni trzeciego dnia miesiąca mają wysoce rozwinięty talent twórczy. Zazwyczaj realizują się jako artyści. Są wyjątkowo czuli, wrażliwi i empatyczni. Lubią dobry dowcip i ze swoich opowieści robią prawdziwą sztukę. Kreatywność przejawia się we wszystkim co robią, nie godzą się na rutynę i powtarzalność. Chcą wydobywać piękno ze wszystkiego, czego się dotkną. Traktują życie jak otwarty zeszyt, który mogą pokolorować. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Po części prawda bo rzeczywiście jestem bardzo kreatywna jednak uwielbiam rutynę którą zresztą sama sobie zaplanowałam i ogółem bardzo dużo rzeczy planuję oraz pisze książki i komponuje utwory na pianinie więc można powiedzieć że wynik jest bardzo podobny do mnie. Nawet się tego nie spodziewałam

Odpowiedz
1
qt__ktos__napewno

qt__ktos__napewno

Lena Łazuka
Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych Quizów i wpisz w google 666, a zobaczysz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
Koniki.2021.

Koniki.2021.

Osoba urodzona 27 dnia miesiąca jest sprawnym menedżerem, który potrafi inspirować do pracy i organizować wszystkie zadania w taki sposób, aby stawały się wyzwaniem, a nie problemem. Jej talent do kreatywności i ekspresji w połączeniu z silnym zrozumieniem innych pomaga w osiąganiu sukcesów w przeróżnych dziedzinach – w zasadzie we wszystkich, których się złapie. 27 to pasjonat, który potrafi przekuć swoje pasje w rozsądne cele, które osiąga. Potrafi się zorganizować, zna swoje możliwości i granice, wie kiedy potrzebuje odsapnąć. Dba o swoje finanse i rachunki, ponieważ daje mu to poczucie bezpieczeństwa. I nie jestem zorganizowana
Nie za bardzo się z tym zgadzam . W sumie to wszystko co związane z liczeniem i z matmą odpada

Odpowiedz
PannaShirley

PannaShirley

Osoby urodzone 12 dnia miesiąca część cech dziedziczą po osobach urodzonych dnia 3, natomiast są trochę bardziej spokojne, mniej żywiołowe i delikatniejsze. Ego osób z 12 dnia jest silnie zaznaczone, są one pełne samodyscypliny i wytrwałości, ale nie potrzebują one błyszczeć tak bardzo jak te, którym przewodzi liczba 3. Często czują się niezauważane i niedoceniane, posiadają zdolności adaptacji i komunikacji, ale mają trudność z przebiciem się, ponieważ 2 w liczbie 12 dodaje im dodatkowej empatii i delikatności oraz dużą wrażliwość. Osobami spod 12 mogą targać sprzeczne uczucia. PRAWIE PRAWDA! TYLKO JA JESTEM ENERGICZNA I ŻYWIOŁOWA :)

Odpowiedz
Julcia1303

Julcia1303

Osoby urodzone 5 dnia miesiąca lubią jak coś się wokół nich dzieje. Cenią sobie przygody, zmiany, podróże. Są elastyczne, komunikatywne i łatwo dopasowują się do warunków w jakich się znajdują, a ze względu na ciągłą potrzebę zmian, w zasadzie zmieniają się nieustannie. Piątki z dnia urodzenia mają poczucie energii i światła, analogicznie do 5 punktów pentagramu, który łączy elementy Ziemi, Powietrza, Ognia, Wody i Ducha. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Aleksandra.Sonewend

Dzień miesiąca: 20
Jeśli urodziłeś się 20 dnia miesiąca, masz w sobie coś z wibracyjnej dwójki. Jesteś osobą dobrą, wrażliwą, empatyczną. Jesteś opiekuńczy, lojalny i jednocześnie nieśmiały, co prowadzi do sytuacji stresujących w twoim życiu. Osoby te powinny pracować nad większą pewnością siebie, w przeciwnym razie nie wyróżnią się na tle innych. Mają one problem z tym, aby wytrwać przy swoim zdaniu w konfrontacji z silnymi jednostkami. Mimo tego rzadko popadają w konflikty i raczej żyją w zgodzie z większością osób w swoim otoczeniu. Wibracyjne 20stki mają wyostrzoną intuicję. Zero, które stoi przy dwójce, ma na celu wzmocnić cechy samej dwójki. Osoby urodzone tego dnia mają silną potrzebę bycia akceptowanym i kochanym. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Weonts

Weonts

Dzień miesiąca: 24
24 to inaczej szóstka nastawiona na partnerstwo i pracę. To też wibracja nastawiona na rodzinę i dążenie do równowagi, pokoju i harmonii. Osoby urodzone 24 to emocjonalne dusze, które potrafią się poświęcić dla dobra innych i zrobią to bez kiwnięcia palcem. Jeśli urodziłeś się 24 dnia miesiąca, to prawdopodobnie potrafisz uzdrawiać swoją wysoką wibracją i elastycznym podejściem do życia oraz mediować dla dobra obu stron. Jesteś zdeterminowany, pragmatyczny, rozsądny. Masz problem z odpuszczaniem mimo, że wiesz, że czasem warto byłoby zrobić krok do tyłu i przyjrzeć się sytuacji z perspektywy.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Ola3568

Dzień miesiąca:7

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej