Opowiedz o sobie, a polecę Ci anime o szkole!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 59

kirishima_my_love

kirishima_my_love

Stars Align
Napewno obejrzę!!

Odpowiedz
.morda.jeza.

.morda.jeza.

free
o nje, próbowałam, ae jest nudne

Odpowiedz
Amelwater

Amelwater

Fajny quiz :)

Odpowiedz
Amelwater

Amelwater

Ouran High-school Host club (2006)
Opis: Haruhi, twardo stąpająca po ziemi stypendystka liceum dla najzamożniejszej młodzieży, za sprawą pewnej wazy oraz serii niefortunnych zdarzeń, trafia do tego przedziwnego, ekskluzywnego i oderwanego od rzeczywistości świata jako… chłopak. Natychmiast zostaje wciągnięta w wir codziennych zajęć barwnej grupki młodzieńców z tytułowego klubu towarzyskiego, w którym na powabne i bogate dziewczęta czekają przeróżne atrakcje oraz sześciu uczynnych „służących”. Oglądałeś? Jeśli nie to zachęcam. Napisz w komentarzu, czy Ci się podoba!
Chyba nie..

Odpowiedz
_.Only.Me._

_.Only.Me._

Free!

Na mojej liście znajduje się od dawna 😎🤘

Odpowiedz
Arisa_85_00

Arisa_85_00

Hanako, duch ze szkolnej toalety (2020)
Opis: W Akademii Kamome chodzą plotki o szkolnych Siedmiu Tajemnicach. Jedną z nich jest Hanako. Mówi się, że można ją spotkać w dziewczęcej łazience, znajdującej się na trzecim piętrze, starego szkolnego budynku. Hanako spełnia każde życzenie, osobie, która ją przywoła. Nene Yashiro jest uczennicą kochającą paranormalne rzeczy. Dziewczyna marzy o prawdziwym romansie, niczym z powieści, dlatego udaje się do nawiedzonej łazienki, ale Hanako, nie jest duchem, którego się spodziewała… Oglądałeś? Jeśli nie to zachęcam. Napisz w komentarzu, czy Ci się podoba!

Odpowiedz
kirishima_my_love

kirishima_my_love

@Arisa_85_00 oo ja czytam hanako to jest świetne musisz obejrzeć/przeczytać

Odpowiedz
ferreous

ferreous

Free!

Odpowiedz
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Shonen Maid (2016)
Opis: Uczeń podstawówki, Chihiro Komiya, wychowywany do tej pory przez samotną matkę, po jej śmierci zostaje przygarnięty przez osobę podającą się za jego wuja, Madokę Takatoriego. Chłopiec wpierw odrzuca propozycję wspólnego zamieszkania, ale zmienia zdanie po ujrzeniu, jak strasznie zaniedbana jest rezydencja Madoki. Tak się bowiem składa, iż Chihiro ma "małą" obsesję na punkcie porządków, zgadza się więc zamieszkać z wujkiem w zamian za przejęcie obowiązków domowych. Oglądałeś? Jeśli nie to zachęcam. Napisz w komentarzu, czy Ci się podoba!

Obejrze!

Odpowiedz
Lenia10692

Lenia10692

Stars Align (2020)
Opis: Męski klub tenisa, stale przyćmiony przez popularny klub dziewcząt, staje w obliczu rozpadu z powodu słabych umiejętności i braku pozytywnych wyników w meczach. Desperacko potrzebując członków, Toma Shinjou próbuje rekrutować zdolnych graczy. Historia koncentruje się na rozwoju klubu tenisa chłopców i odkryciu przez jego członków ich własnych możliwości, a także pokazuje osobiste trudności i stawanie twarzą w twarz z ciemniejszą stroną dorastania w szkole średniej. Oglądałeś? Jeśli nie to zachęcam. Napisz w komentarzu, czy Ci się podoba!

Wydaje się być super, muszę obejrzeć!

Odpowiedz
Itsu

Itsu

Wonder Egg Priority (2021)

Jutro pooglądam. ☺️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej