Odkryj swój przyjacielski kod!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 49

Bookly

Bookly

K-dz-15-24-49%
Bardzo fajny, pomysłowy quiz ❤

Odpowiedz
1
Diana_Sorenson

Diana_Sorenson

E-dz-19-31-99%

Odpowiedz
TajemniczaMoc

TajemniczaMoc

Kochany, spójrz, oto jest Twój przyjacielski kod: E-dz-19-31-99%
Ojejku, Witaj, mój drogi! Chciałabym przekazać Ci znaczenie kodu, który już poznałeś! Więc tak, pierwszy znaczek kodu to literka, będąca początkiem imienia Twego nowego przyjaciela, bądź przyjaciółki! Jest to literka E! Następnie, mamy tutaj skrót ,,dz", czyli Twój nowy przyjaciel będzie płci żeńskiej! Potem zaś mamy liczbę 19, oznaczającą… Wiek! Twój nowy przyjaciel, będzie więc posiadał 19 lat w chwili poznania się z nim. Następnie ukazany jest rok (2031 = 31), w którym poznacie się z Twoją nową przyjaciółką. Ostatnią zaś częścią kodu jest specjalny ,,%" , który ukazuje jak mocno będziecie się przyjaźnić. Tutaj szczególnie powiedzie się Wam, gdyż Wasza przyjaźń będzie mocna na 99% – do stu, brakuje jedynie jednego małego procencika! I jak, cieszysz się ze swojego kodu, jak i wyniku? Opinia i kopia wyniku mają miejsce w komentarzach, odprowadzam Cię więc tam i żegnam dobrym słowem – do zobaczenia!
Fajny quiz, ale niestety za 10 lat poznam moją przyjaciółkę, więc będę od niej starsza o 3 lata… Trochę szkoda

Odpowiedz
2

B...e

E-dz-19-31-99%

Niewiem czy zapamiętam ale fajny quiz

Odpowiedz
Limonka.

Limonka.

Kochany, spójrz, oto jest Twój przyjacielski kod: D-ch-17-29-67%
Witaj wśród wyników, kochany! Tu właśnie mieści się wynik przeznaczony dla Ciebie – zaraz odczytamy go wspólnie! Poznałeś już swój przyjacielski kod, lecz zapewne wcale nie wiesz jeszcze, co on oznacza! Spieszę więc już więc z wyjaśnieniami… Pierwsza część kodu, jest literką D. Oznacza ona literkę, na którą zaczynać się będzie imię Twego nowiutkiego przyjaciela, którego też będzie opisywał nasz, a właściwie Twój kod! Następnie w kodzie widnieją, jako jeden znak, literki ,,ch". Oznaczają one płeć, czyli w tym przypadku, chłopaka! Później w kodzie umieszczona jest cyferka, a właściwie liczba, będąca obrazem wieku Twego nowego przyjaciela: 17! Przedostatni znaczek kodu to rok, w którym poznasz owego przyjaciela (2029 = 29)! Zaś ostatnim znaczkiem w kodzie jest "%" Waszej nowej, przyszłej przyjaźni! W tym przypadku, 67%. Tak właśnie mocno będziecie się przyjaźnić!

Hihi, w wieku 18 lat zaprzyjaźnię z o rok młodszym kolegą. Świetny quiz, nie przez przypadek jest u mnie w "Dla Ciebie'' 🤭

Odpowiedz
2
mariszja2000

mariszja2000

w wieku 27 lat zaprzyjaznie sie z 17 latkiem xd

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Kochany, spójrz, oto jest Twój przyjacielski kod: U-ch-16-26-84%

No cześć! Dzisiaj odkryłeś swój przyjacielski kod, lecz ja jestem tu po to, by wyjaśnić komuś tak cudownemu jak Ty, co on oznacza! Więc pierwsza często Twego przyjacielskiego kodu obrazuje literkę U. Już się domyślasz jej znaczenia? Nie? No dobrze, literka ta oznacza początek imienia osoby, z którą niedługo zawrzesz nową przyjaźń! Chodźmy dalej, gdzie w kodzie prezentuje się pięknie skrót ,,ch". Znaczy on, że Twój nowy przyjaciel będzie reprezentował płeć męską! Przejdźmy do następnego, środkowego znaczka kodu, gdzie mamy WIEK! Twój nowy przyjaciel 16 lat posiadać będzie. Następny znaczek kodu, już przedostatni, oznacza rok (2026 = 26) poznania się z osobą, którą właśnie Ci opisuję i która będzie się z Tobą naprawdę mocno przyjaźnić! Jak jednak mocno? Ostatni znaczek kodu może nam to wyjaśnić, gdyż specjalny, tajemniczy ,,%" oznacza ,,mocność" Waszej nowej przyjaźni! I jak, podoba Ci się Twój wynik, i czy Twym zdaniem kod mówi Ci przyszłość skąpaną w prawdzie, czy w fałszu?

Chłopak na U? Xd nie wpada mi nic do głowy

Odpowiedz
Yoshi.

Yoshi.

Kochany, spójrz, oto jest Twój przyjacielski kod: U-ch-16-26-84%

No cześć! Dzisiaj odkryłeś swój przyjacielski kod, lecz ja jestem tu po to, by wyjaśnić komuś tak cudownemu jak Ty, co on oznacza! Więc pierwsza często Twego przyjacielskiego kodu obrazuje literkę U. Już się domyślasz jej znaczenia? Nie? No dobrze, literka ta oznacza początek imienia osoby, z którą niedługo zawrzesz nową przyjaźń! Chodźmy dalej, gdzie w kodzie prezentuje się pięknie skrót ,,ch". Znaczy on, że Twój nowy przyjaciel będzie reprezentował płeć męską! Przejdźmy do następnego, środkowego znaczka kodu, gdzie mamy WIEK! Twój nowy przyjaciel 16 lat posiadać będzie. Następny znaczek kodu, już przedostatni, oznacza rok (2026 = 26) poznania się z osobą, którą właśnie Ci opisuję i która będzie się z Tobą naprawdę mocno przyjaźnić! Jak jednak mocno? Ostatni znaczek kodu może nam to wyjaśnić, gdyż specjalny, tajemniczy ,,%" oznacza ,,mocność" Waszej nowej przyjaźni! I jak, podoba Ci się Twój wynik, i czy Twym zdaniem kod mówi Ci przyszłość skąpaną w prawdzie, czy w fałszu? Podziel się opinią i wynikiem we wspaniałych komentarzach!

Hm może będzie lepszy od tych co obecnie mam :,>
Super quiz!

Odpowiedz
1
WaruiAshido

WaruiAshido

E-dz-19-31-99%

Super quiz

Odpowiedz
2
Eisou

Eisou

Kochany, spójrz, oto jest Twój przyjacielski kod: U-ch-16-26-84%>
zawsze chciałam.się zaprzyjaźnić z chchłopakiem, a w 2026 akurat będę miała 16 lat! Świetny quiz:))

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej