Ocenianie gier! Specjal na 30 obserwatorów!

Ok a więc zacznijmy od Minecrafta. Sterowanie jest łatwe. Są poziomy trudności, dodane modyfikacje mogą ułatwić lub utrudnić grę. ocena 9/10 w związku z dodaniem lisów do gry. Jednak w związku z tym, że po jakimś czasie człowiek się nudzi to odjęłam ten punkt od 10. Jakby co, to te odpowiedzi są dla was (You don't say?!).
To jest gupie! (błędy ortograficznie robię specjalnie)
Nie mam na ten temat opinii.
KOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM!!!
lubię
niezbyt lubię

Czas naaaaaaaaaaaaaaa... Fnafa... tak... ocena 8/10 bo... ZA DUSZO DŻUMPSKARUF! Xd ale serio mówię... Za dużo ich jest. Wiem, że Fnaf to gra o typie horror ale i tak za dużo jumpscare'ów. Ok, zmieniłam zdanie i sama się ostatnio wkręciłam we Fnafa. Uważam, że ta gra jest ciekawa, a to, że tak dużo rzeczy jest nieodkrytych to można robić ciekawe teorie. (Też mam trochę takich teorii)
Kiedy Undertale? Xd
nie mam opinii.
Kochammmm
lubię
niezbyt lubię

Czas na coś bardziej... Szkolnego? Xd nie wiem jak to nazwać, po prostu Yandere Simulator. No takie 5/10. Gra jeszcze nie ma końca. Co najwyżej możesz zniszczyć prawie wszystkich ludzi w szkole. Ale gra ciekawa i za darmo. Są jeszcze bugi i trochę trudno się we wszystkim połapać ale gra spoko. (ten obrazek Xd)
A weś że z tym ić panie!
Nwm co mam o tym myśleć.
Jak możesz dać tak małą ocenę tej świetnej grze?! JAK?!
lubię
niezbyt lubię

Czas na niewinną (na pozór) grę. Doki doki literature club. Grałam więc wiem co to jest strach przed anime, klubami literackimi i 4 przyjaciółkami z czego 1 nazywającą się Monika z czego wszystkie zakochały się w 1 osobie. Szczerze moja ocena to też 5/10. Straszące momenty, pisanie wierszy żeby upodobać się 1 z dziewczyn lub klikanie na oślep randomowych słów w większości podobających się Sayori. No na szczęście nie nagrywałam jak gram bo Monika by mnie zabiła (jak się nagrywa to w pewnym momencie robi jumpscare). Niestety, u mnie gry nie dało się wygrać. Pomimo usunięcia pliku Moniki z gry, u mnie nadal była...
Nie nie i jeszcze raz nie!
nie wiem no
Tak tak i jeszcze raz tak!!!
lubię
niezbyt lubię

Ok, pewnie znalazł się jakiś fan Undertale i Deltarune chcący napisać już w komentarzu "Gdzie Undretale/Deltarune?!". Ale spokojnie! I o tym pomyślałam. Szczerze do obu mam odmienne oceny. Ut 5/10 przez różne powody, na przykład śmieszne momenty, super wyglądy postaci, ale przede wszystkim... TemMIe!!! A co do Deltarune jak narazie moja opinia to 3/10 bo jeszcze nie widziałam full gameplaya.
Buuuuuuuuuu! Won z tym! Wolę Fnafa!
nie mam opinii
HoI!!!
lubię
niezbyt lubię

Tak od niechcenia roblox. Ocena 5/10 przez to, że... WSZYSTKO JEST ZA ROBUXY!!! A tak to spoko.
Zgadzam się ale moim zdaniem za to powinna być ocena -5/10!
nieeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaaam opiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja tam kocham.
lubię
niezbyt lubię

I to chyba ostatnia gra jak narazie. Bendy and the Ink Machine. Ocena (chociaż nie grałam) nieskończoność/10!!!! To uczucie gdy kreskówkowa postać z gry myli Ci się z kreskówkową postacią... Szczerze jest trochę zagadek w tej grze, ale ja połączyłam chyba 2 największe w całość (kiedyś opowiem moją teorię).
Panie! Won z mojego pola!!!
hmm... + more villager sounds no nie wiem
To to rozumiem!!!
lubię
niezbyt lubię

Ok a więc to chyba koniec. Nie podałam wszystkich gier, wiem. Podałam tylko te które mi najszybciej wpadły do głowy. Wybierałam tylko gry na komputer. A którą z tych gier wy najbardziej lubicie?
Minecraft
Five nights at Freddy's
Yandere Simulator
Doki doki literature club (czemu po prostu nie napisałam Ddlc? A no tak... Nie każdy zna ten skrót...)
Undretale/Deltarune
Roblox
Bendy and the Ink Machine
Żadna z tych gier

7 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
CuteEevee2007
CuteEevee2007
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej