Nowy Rok #4

-CO?!- Odpowiedział Dark. -NO TAK!- Powiedziała Laura. -Chodźcie, porozmawiajmy gdzieś dalej... Są tu inne konie i no...- Powiedziała Laura i zaczęła prowadzić za sobą całą 4.
NOWY ROK
NOWY ROK

-Więc... Zauważyliście? Że jest bardzo ciemno?- Powiedziała Laura. -Tak, jest wieczór... To normalne...- Odpowiedział Dark. -No ale... Jak te konie dębneły... To wtedy przyszła noc! To wcale nie poszło tak, jak zawsze... Zachowywały się bardzo dziwnie i... I!- Mówił Teron. -I nas gonili!- Powiedziała za niego Laura.
PRZECHODZIMY DO SONE I NIKO
PRZECHODZIMY DO SONE I NIKO

Niko i Sone poszli do drzewa. Jako pokłon dębneli. -Niko, znasz te konie co nas obserwowały?- Powiedziała Sone. -Domyślam się.- Odpowiedział Niko. -Oskarżali nas o to, że ukradliśmy skarb Jello! A to jedyny taki! Nikt inny takiego skarbu nie ma!- Krzyczała Sone. -To co mówisz, jest nie prawdą...- Powiedział Niko. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Każdy ma swój skarb. Jest to troszkę nie dobre rozwiązanie. Jak dobrze wiesz Sone, jeśli skarb zostanie skradziony, w krainie zapanuje zupełny chaos. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
NOWY ROK
NOWY ROK

-Wiem, gdzie jest skarb Willow. Pokazać Ci go?- Powiedział Niko. Zaczęli jechać do miejsca, gdzie jest wiosna.
NOWY ROK
NOWY ROK

Gwiazdy potrafią mówić. Odzywają się tylko do tych, którzy na to zasługują. Legenda głosi, że potrafią także ukarać złoczyńce. Gdy patrzysz w górę nocą, nie widzisz zwykłego zjawiska. Jest ono bardzo wyjątkowe, nawet jeśli o tym nie wiesz...
(Nie wiem co to było XD)
Nie wiem co to było XD)

Sone i Niko jechali więc i jechali. Sone zatrzymała się. -Czy to prawda, że gwiazdy to prawdziwy skarb?- Powiedziała Sone -Oczywiście, że tak... Potrafią bardzo dużo... Są najlepszą rzeczą na świecie, lecz trudno je zrozumieć...- Odpowiedział Niko.
NOWY ROK
NOWY ROK

-Jesteśmy!- Powiedział Niko podchodząc i pokazując świecący się na różowo kamień. -Piękny!- Powiedziała Sone oglądając go. -Gdyby ktoś go ukradł, kraina by się zapadła. Jest naprawdę ważny, jak dla nas skarb Jello...- Powiedział Niko, który był bardzo mądrym koniem.
NOWY ROK
NOWY ROK

Konie zaczęły zwiedzać dalej. -A tu jest zamek Willow.- Powiedział Niko. -Zrobiła bardzo dużo dla świata. Jednak wszędzie jest tajemnica. Może kiedyś się okaże, że wszystko co wiemy to zwykłe kłamstwo, a naprawdę jest na odwrót.- Powiedział Niko.
NOWY ROK
NOWY ROK

Laury nie zapisałam.. Przepraszam... Teron - Lovisa Topazwave (Chyba) Dark - Rosalie Moonwild (Rosie) Snow - Ja (Kelly Potatoweb) Sone - Ja || Niko - Rosie ||
Niko
Sone

Pozdrawiam wszystkich aktorów! :D
:D
:D

Dziękuję za przeczytanie!
Po twojej lewej - Rosie
Po twojej prawej - Ja

0 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
-Yumi-
-Yumi-
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej