Na którą rangę z ,,Wojowników” zasługujesz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 178

-karotka-

-karotka-

zastępca

Odpowiedz
IglastyCien

IglastyCien

Przywódca
Ez, tak to się robi proszę państwa.
🍷🗿

Odpowiedz
hemoglobina

hemoglobina

Karmicielka
Jako kotka jestem karmicielką i mam 3 kociaki

Odpowiedz
MistyTheCat

MistyTheCat

medyk i przywodca

Odpowiedz
Srebrny_Strumien

Srebrny_Strumien

Karmicielka!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że zasługujesz na rangę karmicielki! Jesteś troskliwy, i odpowiedzialny. W klanie karmicielki posiadają jedną z najważniejszych ról – opiekują się kociętami. Wychowują kociaki, dbają o nie, oraz odpoczywają. Koty tej rangi mają silną więź z członkami klanu. Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
kittyKTT

kittyKTT

Medyk!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że zasługujesz na rangę medyka! Potrafisz leczyć, oraz masz wspaniałą pamięć. W klanie medyk posiada jedną z najważniejszych ról – opiekuje się rannymi kotami. Naprawia rany, oraz odczytuje przepowiednie. Kot tej rangi ma silną więź z Klanem Gwiazdy. Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
WietrznaNoc

WietrznaNoc

Przywódca!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że zasługujesz na rangę przywódcy! Potrafisz dowodzić, oraz jesteś rozważny i mądry. W klanie przywódca posiada jedną z najważniejszych ról – opiekuje się całym klanem. Podejmuje decyzje, oraz prowadzi ceremonie. Kot tej rangi ma silną więź z Klanem Gwiazdy. Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super quiz, choć chyba wolała bym być medzyczką/uzdrowicielką

Odpowiedz
2
ForeveR.7.

ForeveR.7.

ciekawe czy komuś wyszło że jest starszym….. xDDDDDDDDDDD

Odpowiedz
1
BlackStorm

BlackStorm

•  AUTOR
Odpowiedz
WietrznaNoc

WietrznaNoc

@xXFanka_WojownikowXx Starszyzna!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że zasługujesz na rangę starszyzna! Jesteś zabawny, i mądry. W klanie starszyzna posiada jedną z najważniejszych ról – są to dawni, odważni i
szlachetni wojownicy i medycy. Odpoczywają po księżycach pracy. Koty tej rangi są traktowane z wielkim szacunkiem. Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Najs
@Bouko-san wylosował

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
ForeveR.7.

ForeveR.7.

Uczeń!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że zasługujesz na rangę ucznia! Jesteś bystry i chętny. W klanie uczniowie posiadają jedną z najważniejszych ról – szkolą się na wspaniałych wojowników. Ćwiczą, walczą, chodzą na patrole, oraz są lojalne. Koty tej rangi mają mają w sercach wielki zapał. Zgadzasz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!
xD może być

Odpowiedz
1
Kori_

Kori_

Zastępca
No możliwe

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej