Na jaką planetę dostaniesz się swoim statkiem kosmicznym?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

maslomaslane.

maslomaslane.

Uran
To właśnie tę siódmą planetę Układu Słonecznego odwiedzisz swoim statkiem kosmicznym. Podobnie, jak w przypadku wszystkich gazowych olbrzymów, atmosfera Urana składa się w większości z wodoru i helu. Temperatura atmosfery na wysokości około 1000 km nad powierzchnią planety wynosi −210 °C, dlatego podróżniku uważaj na siebie. Podoba Ci się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Quizer2

Quizer2

Wenus

Odpowiedz
1
bloodyblade999

bloodyblade999

Neptun
To właśnie tę ósmą planetę Układu Słonecznego odwiedzisz swoim statkiem kosmicznym. Ten gazowy olbrzym składa się z 80% z wodoru i 19% z helu. Pomiar temperatury na niej jest bardzo trudny, jednak jego średnia temperatura wynosi około -220°C. Podoba Ci się? Podziel się wynikiem w komentarzu!
lubie neptun i jest niebieski tak jak Avyon

Odpowiedz
1
TobiOfficial

TobiOfficial

Neptun

Odpowiedz
1

Achranai

Mars. Nie cierpię dziada, ale fajny quiz

Odpowiedz
2
Bialy.Lis

Bialy.Lis

Neptun
Spoko quiz

Odpowiedz
1
-Lauren_Fett-

-Lauren_Fett-

Wenus
To właśnie tę drugą planetę Układu Słonecznego odwiedzisz swoim statkiem kosmicznym. Atmosfera panująca na Wenus jest 100 razy gęstsza od tej na ziemi i składa się głównie z dwutlenku węgla. Dodatkowo panuje tam ciśnienie, które u nas znajduje się na głębokości 1 kilometra w głąb oceanu, a temperatura przy powierzchni sięga 467°C. Podoba ci się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Przez całe moje życie była to moja ulubiona planeta Układu Słonecznego (oprócz Ziemi)
Chętnie bym się na nią wybrała (w sumie jak na każdą inną planetę), ale może gdyby było tam trochę chłodniej, te upały w ostatnim czasie mnie wykończyły😅

Świetny, pomysłowy quiz💛
Trzymam kciuki za Stronę Główną💛

Odpowiedz
2
You_have_my_sword

You_have_my_sword

Uran
To właśnie tę siódmą planetę Układu Słonecznego odwiedzisz swoim statkiem kosmicznym. Podobnie, jak w przypadku wszystkich gazowych olbrzymów, atmosfera Urana składa się w większości z wodoru i helu. Temperatura atmosfery na wysokości około 1000 km nad powierzchnią planety wynosi −210 °C, dlatego podróżniku uważaj na siebie. Podoba ci się? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz 👍🪐

Odpowiedz
2
Juzia22

Juzia22

Neptun!
Fajny quiz

Odpowiedz
Siedemix420

Siedemix420

Wenus!
Super quiz, życzę SG!

Odpowiedz
1
Lizawietta

Lizawietta

•  AUTOR

@Siedemix dziękuję bardzo💙

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej