Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Moja opinia na temat samequizy.


A więc tak: 1. Wydaje mi się że strona została przejęta przez dziewczyny. Nic do tego nie mam jednak naprawdę zauważyłem że jest ich tu znacznie więcej. I zaznaczam że spoko nic nie mam do tego chciałem tylko to zauważyć. 2.Sądze że samequizy to strona z potencjałem jednak została przyczepiona do niego łatka strony dla dzieci i dziwnych osób. Według mnie tak nie jest, zdarzają się quizy lepsze i gorsze (chodzi mi o mój gust). 3. Opowiadania... To kolejna rzecz, niektóre opowiadania wydają mi się dziwne inne niepokojące. Jednak każde opowiadanie które wydaje mi się takie, ehh nie wiem nie podoba mi się. To ma dużą popularność i nie nie chodzi mi o to że moje quizy mają małą popularność tylko widać że większość ludzi są całkowicie inni ode mnie. No i spoko nie ma nic w tym złego. 4. Krytyka, krytyka no naprawdę wystarczy napisać coś dla żartu od razu znajdą się osoby myślące o mnie jako hejterze chociaż nie piszące tego w prost. W moim odczuciu nie shejtowałem nikogo, gdyż nigdy nie obraziłem żadnego twórcy tylko wyrażałem opinie na temat quizów. 5. Łączy się z punktem 4. Zauważyłem że tutaj istnieje tylko garstka osób które potrafią żartować. Naprawdę zauważyłem nikogo kto potrafi żartować i nie bierze do siebie opinii innych na głownej. Może to dlatego że mało tam siedzę. 6. W tym punkcie wyrażę moje złości i żale. Jeżeli twoje quizy są o osobowości o jakichś opowiadaniach z depresją, która przyjmuje do siebie opinie innych nie czytaj. A więc... JAPIERDZIELE LUDZIE PRZESTAŃCIE TWORZYĆ JAKIEŚ BEZNADZIEJNE QUIZY. NO NIE WIEM NA PRZYKŁAD JAKIECHS QUIZY OSOBOWOSCI, LUB OPOWIADANIA O DEPRESJI JA NAPRAWDE SZUKAM WARTOSCI NA TEJ STRONIE JEDNAK JEST TYLKO GARSTKA LUDZI KTORE MAJA WEDLUG MNIE DORE QUIZY. Ehhh, czekam na dramę jak ktoś coś o mnie w quizie zrobi (w co wątpie ale fajnie by było to proszę o oznaczenie).
Najs
Not najs

5 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
noamongus
noamongus
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

Floressa

Floressa

Dobra, pora na moją rozprawkę o części z opowiadaniami:
Mnie osobiście, poza tym gównem o depresji, denerwuje ilość fanfiction. Fajnie jest widzieć je na SG raz na jakiś (wg. mnie dłuższy) czas, ale one są WSZĘDZIE, do tego tylko z HP, Wojowników albo jakiś K-popowych zespołów. No błagam…
Do tego brakuje w nich oryginalności, wszystko opiera się o tą samą cichą, ale silną Mary Sue, w której zakoch**e się wybrany hot koleś ze smutnym backstory i mamy historię.
Nigdy jakoś nie "pochłaniałam" fanfików, a teraz wręcz ich unikam. Czytam kawałek opisu, patrzę na miniaturkę (zazwyczaj jest na niej wielka morda głównej "miłości" oraz zdjęcie jakiejś modelki w rolu głównej bohaterki), może wchodzę w komentarze, ale, tak jak mówiłeś, im czegoś brakuje.
I tutaj się z tobą nie zgodzę: niektórym opo na tej stronie nie potrzeba aż tyle do poprawy, choć trudno jest je znaleźć, jeśli patrzy się tylko na SG/popularne. Czytałeś One Shoty i serie u midnightpages? Według mnie mają one właśnie taką duszę (aka dobrą historię, bohaterów, konflikty, styl itp.), której tutaj właśnie brakuje. Niestety, tego typu rzeczy często gniją w poczekalni albo dostają po siedem serduszek i już, a durnowate serie o całowaniu się z bad boyami (85% szans, że są z jakiegoś filmu/książki/serialu) stają się popularne.
Co do wszystkich opowiadań na SQ- wiele osób wybrało tą stronę, bo nie miało innego wyboru. Tak, nie żartuję, wiem jak to brzmi. Po prostu mnóstwo miejsc na fanfiki i amatorskie prace jest zdominowana lub wręcz stworzona dla anglojęzycznych użytkowników. A Wattpad… cóż… Wattpada chyba wszyscy znamy: góry słabych prac, yaoi, smut, fanfiki, o których nie mogę tu mówić, angst, zdziwaczały system (w którym też najwięcej uwagi dostają często niezbyt dobre opo), a do tego okropna, trochę zasłużona reputacja. Nie wszyscy tam oczywiście tacy są, jednak trudno zaprzeczyć, że jest to specyficzna strona. SQ to nie idealne miejsce dla początkujących autorów, ale być może trochę "bezpieczniejsze" od innych.
A poza tym to zgadzam się z tobą, naprawdę sensownie powiedziane.

Odpowiedz
2
Lafixa

Lafixa

Z ostatnim punktem się zgodzę ❤️

Odpowiedz
Konecsowy

Konecsowy

Podobna opinia.

Odpowiedz
noamongus

noamongus

•  AUTOR

@Konecsowy no i tu się rozumiemy

Odpowiedz
noamongus

noamongus

•  AUTOR

Ale smieszny czlowiek w internecie ktory wyraza swoje zdanie, glupek normalnie.

Odpowiedz
2
Darkness_Lily

Darkness_Lily

@noamongus Myślę, że wyrażanie swojej opinii która może nie być zgodna z opinią innych jest dowodem odwagi

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej