Którym z pięciu rodzajów optymistów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 27

elo123ll

elo123ll

RYzykant

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

Optymista Pesymistyczny
Optymiści Ostrożni to grupa, która uzyskała najwyższe wyniki w skali ogólnego optymizmu. Cechą charakterystyczną tej grupy jest niższy wynik w wymiarze nieuważności. Ostrożni optymiści mają pozytywne nastawienie wobec przyszłości, ale unikają ryzyka.
Tiak to ja 🙂

Odpowiedz
Korto123

Korto123

Ryzykant
Ryzykantów wyróżniały najwyższe wyniki w zakresie wymiaru nieostrożności. To osoby, których postawę życiową cech*** niefrasobliwość w stosunku do rzeczywistości. Charakteryzuje ich skłonność do podejmowania ryzyka dla samego ryzyka, bez związku z pragnieniem wzbogacania własnych doświadczeń. Przedstawiciele tej grupy częściej podejmują ryzykowne działania i nie chronią się przed jego konsekwencjami. Co ciekawe, tendencji do ryzyka nie towarzyszyła otwartość poznawcza i optymistyczne myślenie na temat własnej przyszłości. Badani nie mieli pozytywnych przekonań odnośnie sprzyjającego im losu i możliwości kreowania własnej przyszłości. Poziom optymizmu, a zarazem satysfakcji z życia był w tej grupie umiarkowany, co prawdopodobnie wiąże się z częstym przeżywaniem przyjemności wynikającej z dreszczyku emocji w sytuacjach ryzykownych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
0364

0364

Ryzykant
Rzeczywiście pasuje
Ciekawy quiz😉

Odpowiedz
1
SonicTails2

SonicTails2

Ryzykant

Odpowiedz
1
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Ostrożny Optymista
Optymiści Ostrożni to grupa, która uzyskała najwyższe wyniki w skali ogólnego optymizmu. Cechą charakterystyczną tej grupy jest niższy wynik w wymiarze nieważności. Ostrożni optymiści mają pozytywne nastawienie wobec przyszłości, ale unikają ryzyka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Indyjones

Indyjones

Optymista Globalny
Optymiści Globalni to osoby, które uzyskały wysokie wyniki w każdym wymiarze optymizmu. Ich optymizm opiera się zarówno na nadziei, że sprawy będą się dobrze układały niezależnie od podejmowanych przez nich działań, jak i na poczuciu własnej skuteczności, które umożliwia im realizację założonych celów. Te przekonania są wspierane przez tendencję do podejmowania ryzykowanych działań, ponieważ konfrontacja z nowymi sytuacjami sprawia reprezentantom tej grupy dużą przyjemność. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Prawda

Odpowiedz
1
Agimagi4321

Agimagi4321

@Indyjones Też to mam.

Odpowiedz
whitewine

whitewine

Optymista Umiarkowany
Optymiści Umiarkowani to uczestnicy badania, którzy otrzymali umiarkowane wyniki w każdej kategorii optymizmu. Jedynie rezultaty dotyczące otwartości są wyraźnie niższe w porównaniu do wyników osiąganych przez pozostałą grupę badanych. Grupę umiarkowanych optymistów wyróżnia niechętny stosunek do różnego rodzaju nowości.

Odpowiedz
1
Meti

Meti

Optymista Umiarkowany 😀😀
Optymiści Umiarkowani to uczestnicy badania, którzy otrzymali umiarkowane wyniki w każdej kategorii optymizmu. Jedynie rezultaty dotyczące otwartości są wyraźnie niższe w porównaniu do wyników osiąganych przez pozostałą grupę badanych. Grupę umiarkowanych optymistów wyróżnia niechętny stosunek do różnego rodzaju nowości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Rozyczka335

Rozyczka335

Optymista pesymistyczny

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej