Którym minecraftowym streamerem jesteś? Sprawdź teraz!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

Dedektyw

Dedektyw

Dream

Odpowiedz
Yumi-san

Yumi-san

Najbardziej przypominasz
Ranboo! Ranboo jest amerykańskim streamerem YouTuber i Twitch znanym z treści i współpracy z Minecraft. Jest członkiem serwera Minecraft Dream SMP. Przed kamerą Ranboo nosi czarno-białą maskę, okulary przeciwsłoneczne i rękawiczki. Robi to w ramach swojej osobowości online, a także w celu ochrony swojej prywatności. Planuje potencjalnie ujawnić całą twarz przy 5 milionach subskrybentów, ale będzie to zależeć od tego, czy czuję się wystarczająco komfortowo, aby to zrobić, kiedy/jeśli osiągnie kamień milowy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
cudny quiz ❤️❤️
kc Ranboo

Odpowiedz
2
nogi_grzybaS

nogi_grzybaS

Dream✌

Odpowiedz
1
Mikolllllaj

Mikolllllaj

Najbardziej przypominasz Tubbo! Tubbo to angielski YouTuber i streamer Twitch, znany ze współpracy z Minecraftem. Jest członkiem serwera Minecraft Dream SMP. Większość jego filmów to klipy z jego transmisji na Twitchu. Streamuje na Twitchu od około dwóch lat.

Odpowiedz
friend.

friend.

Najbardziej przypominasz Dreama! Dream jest członkiem i założycielem Dream Team, grupy YouTuberów, którzy tworzą filmy z Minecrafta na temat pluginów, które zakodowali, aby zmienić grę. Ma najwięcej subskrybentów spośród trzech członków i najdłużej jest aktywny na swoim obecnym kanale na YouTube. Jest znany z popularyzacji gry Minecraft Manhunt i jest właścicielem prywatnego, posiadający białą listą serwera Dream SMP. Podziel się wynikiem w komentarzu!
91
Woo im the piss baby

Odpowiedz
1
Micoo

Micoo

Sapnap!
Fajnie, uwielbiam go za jego poczucie humoru 🔥❤️

Odpowiedz
Honey._

Honey._

Tommy <3

Odpowiedz
1
zagarek134

zagarek134

tobiasz najlepszy

Odpowiedz

KRYSTIAN_BOS_PL

Dream
Ok

Odpowiedz

hadesiaczek2003

dream ale tobiasz lepszy

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej