Którym kataklizmem jesteś, gdy wpadasz w furię?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Wybuch wulkanu!

Gdy wpadasz w furię, do złudzenia przypominasz wybuch wulkanu! Niewiele czasu zajmuje Ci wyrzucenie emocji na zewnątrz – jesteś ekstrawertykiem i spalasz gniew niemal natychmiast. Wszyscy obecni od razu zauważą, że jesteś w stanie furii. Szybko jednak wracasz do normy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak

Odpowiedz
wiktoria.lemiec

wiktoria.lemiec

Lawina śnieżna

Odpowiedz

L...d

Huragan zgadza się mój znak zodiaku to znak powietrza ha

Odpowiedz
Kosmokotka13

Kosmokotka13

wybuch wulkanu, czemu mnie quizy tak dobrze znają xD

Odpowiedz
PolishDragon

PolishDragon

Uderzenie asteroidy!
Gdy wpadasz w furię, do złudzenia przypominasz asteroidę! Gdy poczujesz gniew, Twoje emocje przejmują całkowitą kontrolę nad Tobą. Efekty tego pozostają już na zawsze, Twoja złość potrafi dosłownie zniszczyć wszystko i przynieść koniec świata.(To prawda XD)

Odpowiedz
qMisip

qMisip

Uderzenie asteroidy!
Gdy wpadasz w furię, do złudzenia przypominasz asteroidę! Gdy poczujesz gniew, Twoje emocje przejmują całkowitą kontrolę nad Tobą. Efekty tego pozostają już na zawsze, Twoja złość potrafi dosłownie zniszczyć wszystko i przynieść koniec świata. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak, to prawda.

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Fala tsunami!
Gdy wpadasz w furię, do złudzenia przypominasz falę tsunami! Pozornie się wydaje, że wszystko jest dobrze, ale wtedy nagle przychodzi Twój gniew i niczym fala tsunami zmywa wszystko na swojej drodze. Ogrom emocji zalewa wszystkich i potrzeba wiele czasu, aby skutki Twojego gniewu zniknęły. Podziel się wynikiem w komentarzu!

ZOSTAŁAM WYKRYTA!

Odpowiedz

S...f

Wybuch wulkanu!
Gdy wpadasz w furię, do złudzenia przypominasz wybuch wulkanu! Niewiele czasu zajmuje Ci wyrzucenie emocji na zewnątrz – jesteś ekstrawertykiem i spalasz gniew niemal natychmiast. Wszyscy obecni od razu zauważą, że jesteś w stanie furii. Szybko jednak wracasz do normy.
Ten quiz zna mnie na wylot.

Odpowiedz
Sumii

Sumii

Uderzenie Asteroidy ☄

Odpowiedz
Almca2004

Almca2004

Lawina Śnieżna, osobiście mi się podoba ;)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej