Którym assassinem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 6

Yeudjjdn

Bayek był Medjayem i zabójcą działającym w Królestwie Ptolemeatyckim starożytnego Egiptu, około 49 roku p.n.e., który pojawia się w Assassin’s Creed Origins. Bayek posiadał symbiotyczny związek z orłem Senu, który pozwalał mu widzieć świat oczami Senu – bardziej dosłownym poprzednikiem Wizji Orła późniejszych Zabójców. Uważany jest także za założyciela zorganizowanego Zakonu Zabójców. Amunet. Mam nadzieję, że podoba Ci się ten wyniki, jeśli tak to napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
Robertxd

Robertxd

Edward James Kenway (1693-1735) był urodzonym walijskim brytyjskim korsarzem-piratem i mistrzem zabójcy. Jest ojcem Haythama Kenwaya, dziadka Ratonhnhaké: ton i przodka Desmonda Milesa. Działał w The West Indies w latach 1715-1722. Znany ze swoich bliskich związków z Czarnobrodym, dowodził Kawką, brygą zdolną zatopić Man o ‚Wars, która zatonęła przed 1735 rokiem. Edward przeszedł na emeryturę z Pirate Life w 1722, kiedy wyjechał do Bristolu. Został brutalnie zamordowany w swoim mieszkaniu w 1735 roku przez Reginalda Bircha.

Odpowiedz
1
Kubosfak

Kubosfak

Shay Patrick Cormac
Shay Patrick Cormac (1731-nieznany) był irlandzko-amerykańskim zabójcą, który został Templariuszem podczas wojny siedmioletniej. Zmienił się w Templariusza, który pragnął sprawiedliwości od Asasynów za śmierć tysięcy niewinnych osób w trzęsieniu ziemi w Lizbonie w 1755 roku i jest odpowiedzialny za eksterminację Bractwa Kolonialnego w czasie wojny siedmioletniej i zabójstwo ojca Arno Doriana, który później byłby jedną z przyczyn uczynienia go zabójcą. Mam nadzieję, że podoba Ci się ten wyniki, jeśli tak to napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
LeDzik

LeDzik

Edward James Kenway (1693-1735) był urodzonym walijskim brytyjskim korsarzem-piratem i mistrzem zabójcy. Jest ojcem Haythama Kenwaya, dziadka Ratonhnhaké: ton i przodka Desmonda Milesa. Działał w The West Indies w latach 1715-1722. Znany ze swoich bliskich związków z Czarnobrodym, dowodził Kawką, brygą zdolną zatopić Man o ‚Wars, która zatonęła przed 1735 rokiem. Edward przeszedł na emeryturę z Pirate Life w 1722, kiedy wyjechał do Bristolu. Został brutalnie zamordowany w swoim mieszkaniu w 1735 roku przez Reginalda Bircha. Mam nadzieję, że podoba Ci się ten wyniki, jeśli tak to napisz w komentarzu!

Pozwolę sobie dodać poprawioną przeze mnie wersję. :)

Edward James Kenway (1693-1735), urodzony w Walii brytyjski korsarz/pirat. Jest ojcem Haythama Kenwaya, dziadkiem Ratonhnhaké: ton’a i przodkiem Desmonda Milesa. W latach 1715-1722 działał w tzw. „Indiach Wschodnich”. Znany był ze swoich bliskich związków z Czarnobrodym, dowodził Kawką, brygiem zdolnym zatopić okręt linowy pierwszej klasy, który zatonął przed 1735 rokiem. Edward porzucił piracki fach w 1722 roku, kiedy wyjechał do Bristolu. Został brutalnie zamordowany w swoim mieszkaniu w 1735 roku przez Reginalda Bircha.

Odpowiedz
1
_Aiwilo_

_Aiwilo_

Bayek

Odpowiedz
1

TigeRs1993

Ezio Auditore da Firenze (1459-1524) był florenckim szlachcicem w okresie renesansu i nie znał większości historyków i filozofów, Mentor Włoskiego Bractwa Skrytobójców, tytuł, który posiadał od 1503 do 1513. Zmarł w 1524 r., Siedząc na ławce na rynku. Chwilę przed śmiercią tajemniczy mężczyzna usiadł z nim i powiedział mu, aby pozostał silny. Do dziś nikt nie wie, kim był ten człowiek. Jest także przodkiem Williama i Desmonda Milesa, a także Claya Kaczmarka Oczywiście jestem za

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej