Który trener w The Voice of Poland wybierze Cię do swojej drużyny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Oash_

Oash_

Justyna Steczkowska
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie Justyna Steczkowska odwróci się podczas Twojego występu i będzie chciała, abyś właśnie w jej drużynie był. Justyna to wymagający trener, lecz ona zmieni Cię w prawdziwego wokalistę. Umie bardzo dobrze wsłuchać się w piosenkę i odróżnić nawet mały fałsz. Czasem odwraca się do osób, które jeszcze sobie trochę nie radzą ze śpiewaniem tylko dlatego, że słyszy, że w tej osobie jest potencjał. Napisz
w komentarzu, czy zgadzasz się z wynikiem!
To mój ulubiony juror

Odpowiedz
Natkawarjatka

Natkawarjatka

Sylwia
Super. Tak miało być. Uwielbiam ją 💖💖💖

Odpowiedz
2

.....

Justyna Steczkowska
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie Justyna Steczkowska odwróci się podczas Twojego występu i będzie chciała, abyś właśnie w jej drużynie był. Justyna to wymagający trener, lecz ona zmieni Cię w prawdziwego wokalistę. Umie bardzo dobrze wsłuchać się w piosenkę i odróżnić nawet mały fałsz. Czasem odwraca się do osób, które jeszcze sobie trochę nie radzą ze śpiewaniem tylko dlatego, że słyszy, że w tej osobie jest potencjał.
Napisz w komentarzu, czy zgadzasz się z wynikiem!

Super quiz

Odpowiedz
1
sanah_fan__

sanah_fan__

Dzięki kocham justynę staczkowską najbardziej w dziewczynie szamana ❤️

Odpowiedz
1
Yizoo

Yizoo

Tomson i Baron
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie Tomson i Baron odwrócą się podczas Twojego występu i będą chcieli, abyś właśnie w ich drużynie był. Tomson to wokalista, a Baron jest gitarzystą. Razem tworzą muzykę i można powiedzieć, że są zespołem. Napisz w komentarzu, co myślisz o swoim wyniku!

O, właśnie ich bym wybrała
Super quiz leci do ulu💗

Odpowiedz
1
anime_wita

anime_wita

Tomson i Baron

Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie Tomson i Baron odwrócą się podczas Twojego występu i będą chcieli, abyś właśnie w ich drużynie był. Tomson to wokalista, a Baron jest gitarzystą. Razem tworzą muzykę i można powiedzieć, że są zespołem.

Odpowiedz
1
-Rinko-

-Rinko-

Sylwia Grzeszczak!
Właśnie chciałam by mi wyszła

Odpowiedz
3
Choihyun

Choihyun

•  AUTOR

@Lori334 Jest obserwacja 😚

Odpowiedz
1
-Rinko-

-Rinko-

@honnete. O udało się

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
misvit10000

misvit10000

Sylwia Grzeszczak😁

Odpowiedz
2
PolaLolaRose

PolaLolaRose

Wyszło mi, że Sylwia i niestety jeśli miałaby mnie uczyć jak tych co ostatnio śpiewali to wolę śpiewać do rury wydechowej. Akurat jako,, nauczyciel,, totalnie jej nie idzie.

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Sylwia Grzeszczak

Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie Sylwia Grzeszczak odwróci się podczas Twojego występu i będzie chała, abyś właśnie w jej drużynie był. Wokalistka brała udział w różnych konkursach muzycznych. Była w programie ''Idol'', który kiedyś leciał w telewizji. Idol był bardzo podobny do The Voice of Poland, lecz się różnił tym, że tam nie było castingów i śpiewali acapella. 

O tak, moj ulubiony trener

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej