Który rząd najbardziej pasuje do Twoich poglądów politycznych?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 64

Marta.Z

Marta.Z

Urugwaj

Odpowiedz
1
JajoNaPatelni

JajoNaPatelni

Urugwaj 🇺🇾

W Urugwaju istnieje rząd, który idealnie pasuje do Twoich poglądów politycznych! Zastanów się nad tym, czy nie powinieneś zmienić obywatelstwa!

Odpowiedz
1
kinga21

kinga21

Dania

Odpowiedz

M...i

Dania

Odpowiedz
Dein_Schmull

Dein_Schmull

Singapur

Odpowiedz
.Anubis.

.Anubis.

dania

Odpowiedz

Tag

Piszę to ,bo to chyba ważne i wypada mi własnie pod tym quizem napisać,bo jest o tych tematach.Chcę,że by wszyscy mający poglądy tak,,nowoczesne” się opamiętali.
{piszę o tym,ponieważ wiele osób nie rozumie ,,życia”…NA PRZYKŁAD NIEKTÓRZY LUDZIE I PARTIE MAJĄCY TAKIE POGLĄDY ,,NOWOCZESNE”..}

PIS robi niektóre rzeczy dobrze na przykład zakaz aborcji i eutanazji.Płód ma już zapisany KOD GENETYCZNY człowieka,to tak jak dziecko nie przypomina faceta tak jak zarodek nie przypomina dziecka to już człowiek,bo kod,którego nie ma żaden inny organizm[wynika to z biologii].Jeśli cię nie przekonałam to nie mów mi że aborcja po około bodajże 6 tygodniu gdy u DZIECKA zaczynają się zmiany w mózgu zaczyna potem czuć więc,gdy dziecko wykonuje ruch rączką przed tym jak doktor rozerwie go,czuje jak normalny człowiek bo nim jest.Chore dzieci to też ludzie,więc zamiast zabijać dziecko na przykład z zespołem downa można je oddać do adopcji tak samo jak dziecko zgwałconej kobiety[dziecko nie jest niczemu winne].Nawet młoda matka,gdy usunie,może popaść w ogromną depresje[choroba poaborcyjna itp],gdy uświadomi sobie co zrobiła,że nie dała dziecku[nawet choremu lub nie] szansy[że urodzi się zdrowe lub wyzdrowieje}.PISZĘ TO,BO MI PO PO PROSTU PRZYKRO JEST TYCH DZIECI. TROSKA O ŻYCIE,KAŻĘ KATOLIKOM TO ROBIĆ.
MAM NADZIEJĘ,że jeśli ktoś znajdzie się w takiej sytuacji to przemyśli to,że dziecko TEŻ CZUJĘ I JEST CZŁOWIEKIEM.

-EUTANAZJA: O EUTANAZJI NIE WSPOMINAJĄC,BO NAWET JEŚLI KTOŚ CHCE UMRZEĆ TO JEST TO SAMOBÓJSTWO JUŻ NIE MÓWIĄC O TY,KIEDY KTOŚ MU PODA LEK[zabójstwo].

Ja nie jestem całkowicie za Pis-em,ale nie można pozwolić na to co proponują ,,bardzo nowocześni” ludzie.

Odpowiedz
1
MarryLover_them

MarryLover_them

Dania

idealnie, szczerze to brałam pod uwagę wyprowadzkę tam w przyszłości

Odpowiedz

MJawesome

Ale w Danii kara śmierci została zniesiona w 1978 roku.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej