Który polski raper jest Twoją bratnią duszą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 49

Always...Forever...

Always...Forever...

ReTo
Ej xD ja jestem chłopakiem i NIE JESTESM gejem

Odpowiedz
KOSTl

KOSTl

Taco Hemingway

Odpowiedz

A...k

Taco Hemingway 😍

Odpowiedz
MajaXeditX

MajaXeditX

Kali
Twoją bratnią duszą jest – Kali, właściwie Marcin Kamil Gutkowski (ur. 22 października 1981) w Krakowie – polski raper. Marcin Gutkowski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Firma, którego był członkiem w latach 2000–2010. Od 2009 roku współtworzy także kolektyw Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO. Jak podoba Ci się wynik? Wolałbyś, jednak kogoś innego? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz

anonimmmkaaa

taco ❤❤❤

Odpowiedz
GlasDream

GlasDream

ReTo

Odpowiedz
ForOliv

ForOliv

ReTo
Twoją bratnią duszą jest – ReTo, właściwie Igor Bugajczyk (ur. 23 kwietnia 1995). w Piastowie– polski raper. Swoją karierę w internecie zaczynał w 2011 roku, aczkolwiek stał się rozpoznawalny dopiero w marcu 2015 r. po wpuszczeniu do sieci utworu pt. „Minotaur”.

Odpowiedz
1

_..._

Quebonafide
Twoją bratnią duszą jest – Kuba Grabowski, znany jako Quebonafide (ur. 7 lipca 1991) w Ciechanowie – polski raper, piosenkarz i autor tekstów. Jak podoba Ci się wynik? Wolałbyś, jednak kogoś innego? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
AnonimNati

AnonimNati

ReTo💝❤💙💖❤💓💖💖💕💛💛💙💙💓💓💝💝❤❤💙💖💕💗❤

Odpowiedz
1
MajaXeditX

MajaXeditX

ReTo
Twoją bratnią duszą jest – ReTo, właściwie Igor Bugajczyk (ur. 23 kwietnia 1995). w Piastowie– polski raper. Swoją karierę w internecie zaczynał w 2011 roku, aczkolwiek stał się rozpoznawalny dopiero w marcu 2015 r. po wpuszczeniu do sieci utworu pt. „Minotaur”. Jak podoba Ci się wynik? Wolałbyś, jednak kogoś innego? Napisz w komentarzu!

ReTo to mój fav, może go niedługo poznam bo moja kuzynka mieszka z jego kolegą. I ten kolega zna też ,,KALI,, i oni mają złotą płytę Kali’ego.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej