Który mem z gwiazdą do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

Anru

Anru

Chuck Norris 😎

Odpowiedz
TheSoundOfSilence

TheSoundOfSilence

Nicolas Cage

Uwielbiam go. 😆

Odpowiedz
StrayLight

StrayLight

Cage😂😂

Odpowiedz
xGRLx

xGRLx

Pasuje do Ciebie mem z Nicolasem Cage! Jest to wyjątkowo utalentowany aktor, który ostatnio ma wyjątkowego pecha i grywa w produkcjach raczej miernych. Ma jednak znacznie więcej szczęścia tu, w internecie, gdzie robi m.in. zawrotną karierę jako mem. Ta wykrzywiona histerycznym grymasem twarz pochodzi z jednego ze starszych filmów Cage’a („Pocałunek wampira”) i ma za zadanie wyszydzenie tych wszystkich irytujących osobników, którzy z uporem maniaka, wyprowadzają nas z równowagi swoimi oczywistymi pytaniami.

Odpowiedz
Flowerka

Flowerka

Bill Gates

Odpowiedz
Zwierzakowa

Zwierzakowa

„Ja wam Kur*a dam!” XD

Odpowiedz
Zuzia12390123

Zuzia12390123

Pasuje do Ciebie mem z Chuckiem Norrisem! Trudno nie znać Chucka. Po latach ciszy ten niemłody już aktor powrócił z mocą półobrotowego kopa, rozpoczynając falę prześmiewczych haseł dotyczących Jego Norrisowości.
Wielki comeback brodatego mistrza miał miejsce w 2005 roku i chyba sam zainteresowany zdziwił się jak wielki szum powstał wokół jego osoby. I słusznie – może nie wszystkie „fakty” są w 100% prawdziwe, ale wigoru Chuckowi można pozazdrościć.

Odpowiedz
Kaja_wilkowa35

Kaja_wilkowa35

@Zuzia12390123 też to miałam.

Odpowiedz
Lisica_xd

Lisica_xd

Chuck Norris xD

Odpowiedz

BOBIX

@Lisica_xd ja też

Odpowiedz
Annelise

Annelise

„Ja wam k**** dam!” – Bogusław Linda
Pasuje do Ciebie mem z Bogusławem Lindą! Bogusław Linda to znakomity, polski aktor, który w szczytowym punkcie swojej kariery wpadł w jedną z pułapek filmowego biznesu i tak doskonale wykreował postać cynicznego ex-ubeka, że reżyserzy nie chcieli już go potem widzieć w innej roli niż wyrachowanego, pełnego gniewu twardego sukinkota.
I taki też jest właśnie Bogusław z tego mema – do tego ma zły humor, jest uzbrojony i gotowy do tego, aby wydrążyć nabojem kanał w czaszce osoby, która miała czelność wyprowadzić go z równowagi.
XDDDD

Odpowiedz
1
estesia_hope

estesia_hope

@Annelise To samo xDDD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej