Któremu bohaterowi Harry’ego Pottera podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Galaxy_Williams

Galaxy_Williams

Draco Malfoy!

To właśnie jemu podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka. Dwór Malfoy'ów napawał Cię niepewnością, czułaś się w nim malutka i przytłoczona. Mimo, że piękna, to cała posiadłość wydawała Ci się zimna i nieprzyjazna. Draco również nie był specjalnie rozmowny, byłaś pewna, że zaprosił Cię tylko ze względu na przyjaźń waszych rodziców, co napawało Cię smutkiem. Mimo chłodu i dystansu, jakimi na co dzień emanował, lubiłaś go. Bardziej niż chciałaś przyznać. – Nie smakuje ci? – Zagaił blondyn, zauważywszy, że nie tknęłaś posiłku. – Nie jestem głodna. Chyba powinnam już pójść. – Przecież dopiero przyszłaś. – To był błąd. Zaprosiłeś mnie tylko dlatego, że ojciec ci kazał, mam rację? – Draco nic nie powiedział, wbił spojrzenie swoich stalowych oczy w Twoją twarz. Tylko one wyrażały jakieś emocje, reszta pozostawała niewzruszona. Odeszłaś od stołu i nim udałaś się na zewnątrz, sięgnęłaś po swoją różdżkę. – To dla ciebie, nie musisz go nosić. – Przed chłopakiem pojawiło się pudełko, otworzył je. W środku znajdował się elegancki, czarny płaszcz. Ku Twojemu zdziwieniu Draco przywdział go i podszedł do Ciebie. – Nie. – Co? A, rozumiem. Nie podoba ci się. – Nie zaprosiłem cię przez rozkaz ojca, zrobiłem to, bo od dawna chciałem, żebyśmy mogli zostać sami choć przez chwilę. Płaszcz jest piękny, będę go nosić z dumą, zwłaszcza wiedząc, że jest darem od osoby, na której bardzo mi zależy. Mam nadzieję, że jej też zależy odrobinę na mnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

SUPER!!!!!!!

Odpowiedz
TheGoldenTrio

TheGoldenTrio

Cedric Diggory!
Świetny quiz!! 😄

Odpowiedz

Kimikakura

Draco Malfoy!
To właśnie jemu podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka.
Dwór Malfoy'ów napawał Cię niepewnością, czułaś się w nim malutka i przytłoczona. Mimo, że piękna, to cała posiadłość wydawała Ci się zimna i nieprzyjazna. Draco również nie był specjalnie rozmowny, byłaś pewna, że zaprosił Cię tylko ze względu na przyjaźń waszych rodziców, co napawało Cię smutkiem. Mimo chłodu i dystansu, jakimi na co dzień emanował, lubiłaś go. Bardziej niż chciałaś przyznać.
– Nie smakuje ci? – Zagaił blondyn, zauważywszy, że nie tknęłaś posiłku.
– Nie jestem głodna. Chyba powinnam już pójść.
– Przecież dopiero przyszłaś.
– To był błąd. Zaprosiłeś mnie tylko dlatego, że ojciec ci kazał, mam rację? – Draco nic nie powiedział, wbił spojrzenie swoich stalowych oczy w Twoją twarz. Tylko one wyrażały jakieś emocje, reszta pozostawała niewzruszona. Odeszłaś od stołu i nim udałaś się na zewnątrz, sięgnęłaś po swoją różdżkę.
– To dla ciebie, nie musisz go nosić. – Przed chłopakiem pojawiło się pudełko, otworzył je. W środku znajdował się elegancki, czarny płaszcz. Ku Twojemu zdziwieniu Draco przywdział go i podszedł do Ciebie.
– Nie.
– Co? A, rozumiem. Nie podoba ci się.
– Nie zaprosiłem cię przez rozkaz ojca, zrobiłem to, bo od dawna chciałem, żebyśmy mogli zostać sami choć przez chwilę. Płaszcz jest piękny, będę go nosić z dumą, zwłaszcza wiedząc, że jest darem od osoby, na której bardzo mi zależy. Mam nadzieję, że jej też zależy odrobinę na mnie.

Odpowiedz
Milkart

Milkart

Cedric Diggory!

Super quiz

Odpowiedz
PotterEyes

PotterEyes

Neville Longbottom!
To właśnie jemu podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka.
Jak zwykle o tej porze, Neville siedział w szklarni zajmując się roślinami, pasja pochłaniała go do tego stopnia, że często zapominał o innych obowiązkach.
– Hej, jak się masz?
– Wiedziałaś, że ta roślina ma lecznice właściwości? Jednakże wystarczy zebrać same płatki, by stworzyć śmiertelną truciznę. Niesamowite, prawda?
– Tak, niesamowite. Mam coś dla ciebie.
– Dla mnie? Z jakiej okazji?
– Mugole nazywają to Dniem Chłopaka, to coś jak Dzień Kobiet. Tylko, że to dziewczyny wręczają prezenty chłopakom, których lubią.
– Och, rozumiem. Czyli trochę mnie lubisz?
– Myślałam, że to oczywiste. – Podarowałaś chłopakowi roślinę, która zmieniała zapach oraz kolor w zależności od nastroju, tego komu została podarowana. W tej chwili kwiat zmienił barwę na szkarłat i wydzielał słodki zapach. Wiedziałaś, co to oznacza, a zakłopotanie na Twojej twarzy jedynie to potwierdzało.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

No nie wiem… nie przepadam za nim

Odpowiedz
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

Oliver Wood. 😶

Odpowiedz
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Remus ^^
Super quiz!

Odpowiedz
Essme

Essme

Neville Longbottom!
To właśnie jemu podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka. Jak zwykle o tej porze, Neville siedział w szklarni zajmując się roślinami, pasja pochłaniała go do tego stopnia, że często zapominał o innych obowiązkach. – Hej, jak się masz? – Wiedziałaś, że ta roślina ma lecznice właściwości? Jednakże wystarczy zebrać same płatki, by stworzyć śmiertelną truciznę. Niesamowite, prawda? – Tak, niesamowite. Mam coś dla ciebie. – Dla mnie? Z jakiej okazji? – Mugole nazywają to Dniem Chłopaka, to coś jak Dzień Kobiet. Tylko, że to dziewczyny wręczają prezenty chłopakom, których lubią. – Och, rozumiem. Czyli trochę mnie lubisz? – Myślałam, że to oczywiste. – Podarowałaś chłopakowi roślinę, która zmieniała zapach oraz kolor w zależności od nastroju, tego komu została podarowana. W tej chwili kwiat zmienił barwę na szkarłat i wydzielał słodki zapach. Wiedziałaś, co to oznacza, a zakłopotanie na Twojej twarzy jedynie to potwierdzało. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajny pomysł na quiz

Odpowiedz
1
Liliannakat

Liliannakat

Newt Scamander 👌

Odpowiedz
PastelWiki

PastelWiki

Newt Scamander!
To właśnie jemu podarujesz prezent z okazji Dnia Chłopaka.
– Wszystko w porządku? – Newt podbiegł do Ciebie przestraszony i ujął Twoją twarz w swoje dłonie, uważnie analizując, czy nie doznałaś żadnych urazów. Pod wpływem jego badawczego spojrzenia i ciepłych dłoni, poczułaś jak robi Ci się gorąco i miałaś pewność, że Twoje policzki pokryły zdradliwe rumieńce. Nie wiedziałaś, czy serce bije Ci tak mocno z powodu ataku jednego z podopiecznych Newta, któremu najwyraźniej nie spodobał się Twoja obecność w walizce czy może z zupełnie innego powodu.
– Wszystko jest dobrze, nie martw się.
– Strasznie cię przepraszam. – Pomógł Ci wstać i spuścił głowę, wyraźnie czuł się winny. – Nie powinienem cię tu przyprowadzać, zanim nie uprzedziłem reszty. To się więcej nie powtórzy. Powinnaś już iść.
– Newt, nic takiego się nie stało. Jestem cała, spójrz. Poza tym cieszę się, że wreszcie mogę poznać twoich podopiecznych. – Chłopak uśmiechnął się słabo i odgarnął kosmyk włosów z Twojego czoła. Byłaś jedną z nielicznych osób, z którymi podzielił się swoją tajemnicą, co sprawiało, że poczułaś się naprawdę wyjątkowa. Gdy tak staliście we wnętrzu walizki Newta, uderzyłaś się w czoło przypominając sobie, że przecież dzisiaj święto. Sięgnęłaś do swojej torby i wręczyłaś chłopakowi kilka książek zapakowanych w elegancki papier i owiniętych wstążką.
– Tych jeszcze nie przeczytałeś, mam nadzieję, że w jakiś sposób ci się przydadzą.
– Dziękuję! Rzadko kiedy dostaję prezenty. – Chłopak był naprawdę wzruszony i szczęśliwy. Niespodziewanie nachylił się na Tobą i musnął Twój ciepły policzek swoimi wargami.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej