Którego klona ze Star Wars przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #filmy #gry #klony #komiks #ksiazki #osobowosc #seriale #starwars #zolnierz

Komentarze sameQuizy: 34

StarWarsQuizy66

StarWarsQuizy66

Fox

Odpowiedz
1
Korzen_

Korzen_

Gdzie jest Echo ? gdzie jest Neyo ?

Odpowiedz
_Sztos_

_Sztos_

Rex
Zarombiście to mój ulubiony

Odpowiedz
1
CORPORALDHICKS

CORPORALDHICKS

Appo.
A ja wolę Pondsa.

Odpowiedz
1
scx

scx

Bacara
Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wskazuję, że bardziej przypominasz CC-1138 znanego również jako Bacara. Bacara był żołnierzem-klonem w stopniu komandora, służącym w Wielkiej Armii Republiki. Powierzono mu dowództwo nad 21. Korpusem Nova. Gdy wybuchły wojny klonów, CC-1138 został przydzielony do generała Jedi, Ki-Adi-Mundiego, pod którego rozkazami stoczył wiele bitew. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Darthahillius

Darthahillius

Doom

Odpowiedz
1
Pan_policjant.pl

Pan_policjant.pl

Cody

Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wskazuję, że bardziej przypominasz CC-2224, znanego również jako Cody. Cody był żołnierzem-klonem w stopniu komandora, służącym w Wielkiej Armii Republiki. Dowodził 212. Batalionem Szturmowym oraz 7. Korpusem Powietrznym. Jego główną cechą była lojalność wobec przełożonych oraz natychmiastowe wykonywanie rozkazów. Gdy wybuchły wojny klonów, CC-2224 został przydzielony do generała Jedi, Obi-Wana Kenobiego, pod którego rozkazami stoczył wiele bitew. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz!

Odpowiedz
1
Darthahillius

Darthahillius

Rex
Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wskazuję, że bardziej przypominasz CT-7567, nazywany także Rexem. Rex to żołnierz-klon służący w Wielkiej Armii Republiki w schyłkowym okresie jej istnienia. Po przejściu odpowiedniego szkolenia dołączył do 501. Legionu, gdzie otrzymał stopień kapitana, a później komandora. Służył pod rozkazami Anakina Skywalkera i Ahsoki Tano. Podziel się wynikiem w komentarzu!
ale super

Odpowiedz
1
lwiatek

lwiatek

Fox
Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wskazuję, że bardziej przypominasz CC-1010, znanego tez jako Fox. Fox był żołnierzem-klonem Republiki Galaktycznej w stopniu komandora oraz dowódcą w Gwardii Coruscańskiej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MigzerQ

MigzerQ

cody to mój ulubiony klon

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej