Którego bohatera The Umbrella Academy najbardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

ana._.tua

ana._.tua

Numer Pięć!
Kto by pomyślał hehe

Odpowiedz
lillies_x

lillies_x

allison!

Odpowiedz
Nastka_11

Nastka_11

Klaus! Super quiz.

Odpowiedz

Eliza1_r

Ben🐙😍

Odpowiedz

Stellowilk

Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że najbardziej przypominasz Vanye. Jesteś spokojną, bezkonfliktową osobą, która woli trzymać się na uboczu. Cenisz sobie spokój i ciszę, lubisz otaczać się ludźmi, których dobrze znasz. Bywasz nieufny i trudno Ci się otworzyć. Pod tą łagodną powłoką kryje się groźna, pewna siebie osoba, która nie zawaha się użyć siły, by bronić najbliższych i dostać to czego pragnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
NoemiRidlle

NoemiRidlle

Vanya!
Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że najbardziej przypominasz Vanye. Jesteś spokojną, bezkonfliktową osobą, która woli trzymać się na uboczu. Cenisz sobie spokój i ciszę, lubisz otaczać się ludźmi, których dobrze znasz. Bywasz nieufny i trudno Ci się otworzyć. Pod tą łagodną powłoką kryje się groźna, pewna siebie osoba, która nie zawaha się użyć siły, by bronić najbliższych i dostać to czego pragnie.

Odpowiedz
NoemiRidlle

NoemiRidlle

Vanya!🙂

Odpowiedz
MRSilliterate

MRSilliterate

Numer Pięć!
Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że najbardziej przypominasz Numer Pięć. Jesteś silną, pewną siebie osobą, która świetnie radzi sobie z presją otoczenia i czasu. Miewasz skłonności do przesady, zwykle działasz racjonalnie, ale bywają momenty kiedy tracisz panowanie nad sobą i stajesz się nieprzejednany, gwałtowny i irracjonalny. Prawdopodobnie uwielbiasz kawę lub herbatę. Podziel się wynikiem w komentarzu! Yass✨❤️

Odpowiedz
1
babkakiepska

babkakiepska

5

Odpowiedz
emilia.anna

emilia.anna

Pięć
Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że najbardziej przypominasz Numer Pięć. Jesteś silną, pewną siebie osobą, która świetnie radzi sobie z presją otoczenia i czasu. Miewasz skłonności do przesady, zwykle działasz racjonalnie, ale bywają momenty kiedy tracisz panowanie nad sobą i stajesz się nieprzejednany, gwałtowny i irracjonalny. Prawdopodobnie uwielbiasz kawę lub herbatę. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wszystko się zgadza
Fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej