Którą stronę Shōto Todorokiego przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 101

ZuzaAnime

ZuzaAnime

Lodowa

Odpowiedz
Elva

Elva

Lodową!
Super!!!!!

Odpowiedz
1
_laurusia_

_laurusia_

Ognista
No po horoskopie to właśnie mój żywioł to ogień :>>

Odpowiedz
1
_.Aiko-Chan._

_.Aiko-Chan._

Lodową

Odpowiedz
2
DarUwUsia

DarUwUsia

Lodową UwU

Odpowiedz
3
Hebi_Sekai

Hebi_Sekai

Lodową
Wygląda na to, że jesteś bardziej podobny do prawej strony, do matki Todorokiego. Kiedyś Rei była miła, opiekuńcza i kochająca Shōto, a ten w zamian kochał ją głęboko. Zawsze wspierała syna, próbując powstrzymać szalone metody treningowe męża i zachęcać syna, by stał się mężczyzną, jakim chce być, co świadczy o jej bezinteresowności. Ciągłe znęcanie się, jakie otrzymywała ze strony swojego męża, spowodowało jednak, że stała się niestabilna psychicznie, do tego stopnia, że ​​pewnego dnia w końcu rzuciła się na widok lewej strony Shōto, co przypomniało jej o okrutnym mężu. Po pobycie na oddziale psychiatrycznym i oddaleniu się od męża Rei pokazała, że ​​wróciła do swego dawnego, opiekuńczego ja.

Zgadzasz się z wynikiem?
Ewidentnie

Odpowiedz
2
Shigarakii

Shigarakii

Lodową i podoba mi się wynik

Odpowiedz
5
Oliwia_yt_

Oliwia_yt_

ognista aha

Odpowiedz
2
XanaBe

XanaBe

Ognistą
Wygląda na to, że jesteś bardziej podobny do lewej strony Todorokiego.
Jesteś podobny do ojca Shōto – ambitny, surowy, dumny, pracowity, zimny, bezduszny, okrutny. Zależy mu na byciu lepszym od All Mighta. Jako Bohater Endeavour jest przedstawiany jako pewny siebie, niezawodny i imponujący, dzięki doskonałemu doświadczeniu w rozwiązanych sprawach. Jego niegrzeczna i agresywna osobowość jest dobrze znana opinii publicznej, a jego fani myślą o nich jako o zaletach sprzedaży, podczas gdy inni boją się jego ogólnej przemocy.

Zgadzasz się z wynikiem?

No może nie ze wszystkim. Ale część to prawda.. Jestem dosyć wredna i mam zimny charakter, ale bez przesady. Na pewno nie robiłabym czegoś takiego jak ojciec Shoto swojej rodzinie. Nie lubię jej, ale nie zmienia to faktu że bym tak nie zrobiła… Nie mam jakiś tajemnic, nie ukrywam swojej „wredności”, i nie jestem podziwiana przez innych a tym bardziej popularna.. Więc num-

Odpowiedz
1
00xNataliax00

00xNataliax00

lodowa część jestem uradowana z mojego winiku

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej