Którą stronę Shōto Todorokiego przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 103

Sproutly

Sproutly

Lodową

Wygląda na to, że jesteś bardziej podobny do prawej strony, do matki Todorokiego. Kiedyś Rei była miła, opiekuńcza i kochająca Shōto, a ten w zamian kochał ją głęboko. Zawsze wspierała syna, próbując powstrzymać szalone metody treningowe męża i zachęcać syna, by stał się mężczyzną, jakim chce być, co świadczy o jej bezinteresowności. Ciągłe znęcanie się, jakie otrzymywała ze strony swojego męża, spowodowało jednak, że stała się niestabilna psychicznie, do tego stopnia, że ​​pewnego dnia w końcu rzuciła się na widok lewej strony Shōto, co przypomniało jej o okrutnym mężu. Po pobycie na oddziale psychiatrycznym i oddaleniu się od męża Rei pokazała, że ​​wróciła do swego dawnego, opiekuńczego ja. Zgadzasz się z wynikiem?

Odpowiedz

P...a

Ognistą
Wygląda na to, że jesteś bardziej podobny do lewej strony Todorokiego.
Jesteś podobny do ojca Shōto – ambitny, surowy, dumny, pracowity, zimny, bezduszny, okrutny. Zależy mu na byciu lepszym od All Mighta. Jako Bohater Endeavour jest przedstawiany jako pewny siebie, niezawodny i imponujący, dzięki doskonałemu doświadczeniu w rozwiązanych sprawach. Jego niegrzeczna i agresywna osobowość jest dobrze znana opinii publicznej, a jego fani myślą o nich jako o zaletach sprzedaży, podczas gdy inni boją się jego ogólnej przemocy.

Zgadzasz się z wynikiem?

Odpowiedz
Ciotka_Zetka

Ciotka_Zetka

Lodowa

Odpowiedz
Elva

Elva

Lodową!
Super!!!!!

Odpowiedz
1
.Lian.

.Lian.

Ognista
No po horoskopie to właśnie mój żywioł to ogień :>>

Odpowiedz
1
Charlie..

Charlie..

Lodową

Odpowiedz
2
DarUwUsia

DarUwUsia

Lodową UwU

Odpowiedz
3
Hebi_Sekai

Hebi_Sekai

Lodową
Wygląda na to, że jesteś bardziej podobny do prawej strony, do matki Todorokiego. Kiedyś Rei była miła, opiekuńcza i kochająca Shōto, a ten w zamian kochał ją głęboko. Zawsze wspierała syna, próbując powstrzymać szalone metody treningowe męża i zachęcać syna, by stał się mężczyzną, jakim chce być, co świadczy o jej bezinteresowności. Ciągłe znęcanie się, jakie otrzymywała ze strony swojego męża, spowodowało jednak, że stała się niestabilna psychicznie, do tego stopnia, że ​​pewnego dnia w końcu rzuciła się na widok lewej strony Shōto, co przypomniało jej o okrutnym mężu. Po pobycie na oddziale psychiatrycznym i oddaleniu się od męża Rei pokazała, że ​​wróciła do swego dawnego, opiekuńczego ja.

Zgadzasz się z wynikiem?
Ewidentnie

Odpowiedz
2
Shirusiek

Shirusiek

Lodową i podoba mi się wynik

Odpowiedz
5
_Dziewczynka_Anime_

_Dziewczynka_Anime_

ognista aha

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej