Która scena z filmu „Obecność” przytrafi Ci się w domu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

Hockstetter

Hockstetter

Dostaniesz list od lalki Annabelle!
W ostatnich dniach prawdopodobnie dostaniesz dziwne znaki w postaci często przychodzących listów. Będą one niepodpisane, więc nie będziesz wiedział, od kogo są. Jednakże dziwne zjawisko będzie miało swojego nadawcę, a będzie nią demoniczna lalka Annabelle. Szybko wpadnie w Twoje ręce, a gdy już się znajdzie w Twoim mieszkaniu, nie da Ci spokoju. Każdej nocy i dnia, gdy tylko nie będziesz niczego świadomy, zmieni swoje miejsce położenia. Wszystko zmieni się, gdy wszystkie oznaki nieczystych mocy zaczną atakować Cię coraz to widoczniej i brutalniej. Właśnie to z filmu "Obecność" przydarzy Ci się w domu! Nie bierz quizu na poważnie, iż był on oparty na pierwszej części tego filmu i prawdziwych historiach, które przydarzyły się kiedyś pewnej rodzinie. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
erressa

erressa

Trzymasz w swojej sypialni szafę? To bardzo niedobrze, iż będzie to największa zachęta dla wiedźmy! Okropna potwora będzie się tylko na Ciebie czaić, a gdy postanowisz się położyć i zgasić światła w pokoju, ta zacznie wydawać niepokojące dźwięki. Poskrobie Twoją szafę, po czym jako zły byt ujarzmi z siebie zapach starego mięsa. Nie pozwoli Ci zasnąć, dopóki nie zwrócisz na nią uwagi. Gdy tylko postanowisz się spojrzeć w kierunku czubka szafy, ta wychyli swój paskudny łeb i przyjmie pozycję do ataku. Zapowiada się niespokojna i upiorna noc. Właśnie to z filmu "Obecność" przydarzy Ci się w domu! 

Jakby mam szafę od podłogi do sufitu i jak już to w szafie ale mam wali mi sie tam tyle ubrań że wątpie żeby się tam zmieściła

Odpowiedz
Redclawface

Redclawface

Dostaniesz list od lalki Annabelle!
W ostatnich dniach prawdopodobnie dostaniesz dziwne znaki w postaci często przychodzących listów.
Będą one niepodpisane, więc nie będziesz wiedział, od kogo są.
Jednakże dziwne zjawisko będzie miało swojego nadawcę, a będzie nią-demoniczna lalka Annabelle.
Szybko wpadnie Twoje ręce, a gdy już się znajdzie w Twoim mieszkaniu, nie da Ci spokoju.
Każdej nocy i dnia, gdy tylko nie będziesz niczego świadomy, zmieni swoje miejsce położenia.
Wszystko zmieni się, gdy wszystkie oznaki nieczystych mocy zaczną atakować Cię coraz to widoczniej i brutalniej.

Ja pier*olę… Nienawidzę lalek ;_;

Odpowiedz

Trawka333

Ku Twojemu dobru, jesteś chroniony.

Posiadasz silną psychikę i niełatwo jest Cię czymkolwiek przełamać, a tym bardziej unicestwić w Twoim wnętrzu niepokojący strach przed demonicznymi bytami. Jesteś osobą wierzącą w dobro istnienia i nie pozwolisz, by coś zniszczyło ten stan. Ciesz się, jesteś bezpieczny! Żadna scena z filmu „Obecność” nie ma szans przytrafić Ci się w domu.

Odpowiedz
SaltKikimora

SaltKikimora

Valak, dawaj na solo, mam tu Biblię, sól i różaniec!

Odpowiedz
1
ZenitsuAgatsuma

ZenitsuAgatsuma

Na szczęście nic Ci nie grozi!

Ku Twojemu dobru, jesteś chroniony. Posiadasz silną psychikę i niełatwo jest Cię czymkolwiek przełamać, a tym bardziej unicestwić w Twoim wnętrzu niepokojący strach przed demonicznymi bytami. Jesteś osobą wierzącą w dobro istnienia i nie pozwolisz, by coś zniszczyło ten stan. Ciesz się, jesteś bezpieczny! Żadna scena z filmu „Obecność” nie ma szans przytrafić Ci się w domu. 

Odpowiedz
Ollex_TwT

Ollex_TwT

Dostaniesz list od lalki Anabell

Odpowiedz
_bubbasmills_

_bubbasmills_

Przeżyjesz spotkanie z valakiem

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Będziesz mieć dużo zwidów!
Wpadniesz w potwornie obłędne zwidy i halucynacje, które nie pozwolą Ci normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Często będziesz widział w swoim otoczeniu domowym niepokojące istoty i zjawiska. Może być to potworna zakonnica przechodząca korytarzem Twojego mieszkania, bądź wiedźma powieszona nieopodal na drzewie. Zaczniesz się zastanawiać, czy aby na pewno wszystko jest z Tobą w porządku. Właśnie to z filmu „Obecność” przydarzy Ci się w domu! Nie bierz quizu na poważnie, iż był on oparty na pierwszej części tego filmu i prawdziwych historiach, które przydarzyły się kiedyś pewnej rodzinie. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Roguuee

Roguuee

Ujrzysz w nocy wiedźmę na swojej szafie!
Trzymasz w swojej sypialni szafę? To bardzo niedobrze, iż będzie to największa zachęta dla wiedźmy! Okropna potwora będzie się tylko na Ciebie czaić, a gdy postanowisz się położyć i zgasić światła w pokoju, ta zacznie wydawać niepokojące dźwięki. Poskrobie Twoją szafę, po czym jako zły byt ujarzmi z siebie zapach starego mięsa. Nie pozwoli Ci zasnąć, dopóki nie zwrócisz na nią uwagi. Gdy tylko postanowisz się spojrzeć w kierunku czubka szafy, ta wychyli swój paskudny łeb i przyjmie pozycję do ataku. Zapowiada się niespokojna i upiorna noc.

Właśnie to z filmu „Obecność” przydarzy Ci się w domu! Nie bierz quizu na poważnie, iż był on oparty na pierwszej części tego filmu i prawdziwych historiach, które przydarzyły się kiedyś pewnej rodzinie.

Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

O k****, a ja mam szafę naprzeciwko łóżka 😂

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej