Która osobowość Marca Spectora jest Ci bliższa?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 9

xSevenx

xSevenx

Steven

Odpowiedz
leoniktofankina

leoniktofankina

Marc Spector Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wnioskujemy, że bliżej Ci do Marca Spectora. Marc jako dziecko był niesamowicie szczęśliwą osobą, która była pewna siebie, mądra i nie bała się stawić czoła swoim lękom. Jednak z biegiem czasu, z powodu skrajnego poczucia winy z powodu śmierci brata, skrajnego zaniedbania w dzieciństwie i bicia, które otrzymywał od matki, Spector zaczął rozwijać złamany umysł, co doprowadziło do rozwoju zaburzenia tożsamości. Marc jest bardzo podatny na agresję i jest wewnętrznie udręczony do tego stopnia, że ​​po zapytaniu bogów o jego ból z powodu systemu i Khonshu doprowadza do łez.

Odpowiedz
1
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Steven Grant
Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wnioskujemy, że bliżej Ci do Stevena Granta. W porównaniu do Marca Spectora, Steven Grant jest osobą potulną i nieśmiałą, a wielu ludzi odtrąca go z tego powodu. Mimo, że jest sfrustrowany, gdy ludzie ciągle go źle traktują, rzadko się im przeciwstawia, a zamiast tego biernie akceptuje nadużycia. Dodatkowo Grant jest bardzo samotny, nie ma w swoim życiu przyjaciół ani członków rodziny, z którymi mógłby porozmawiać. To sprawiło, że stał się całkiem społecznie nieświadomy, ponieważ często wyładowuje wszystkie swoje frustracje lokalnemu wykonawcy działającemu jako żywa statua, który oczywiście nie odpowiada na nic, co mówi Grant. Jednak pomimo braku umiejętności społecznych, Grant wydaje się bardzo dbać o dobro innych ludzi. Jest zniesmaczony, gdy dowiaduje się o ludziach, których Marc Spector zabił przy użyciu swojego ciała, a także pozwolił tym ostatnim odzyskać kontrolę, aby chronić cywilów przed szakalem.

Super quiz!

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

Marc Spector
Zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wnioskujemy, że bliżej Ci do Marca Spectora. Marc jako dziecko był niesamowicie szczęśliwą osobą, która była pewna siebie, mądra i nie bała się stawić czoła swoim lękom. Jednak z biegiem czasu, z powodu skrajnego poczucia winy z powodu śmierci brata, skrajnego zaniedbania w dzieciństwie i bicia, które otrzymywał od matki, Spector zaczął rozwijać złamany umysł, co doprowadziło do rozwoju zaburzenia tożsamości. Marc jest bardzo podatny na agresję i jest wewnętrznie udręczony do tego stopnia, że ​​po zapytaniu bogów o jego ból z powodu systemu i Khonshu doprowadza do łez. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Genialny quiz, świetne pytania i rzecz jasna życzę strony głównej! ❤️

Odpowiedz
1
n.nicoleaa

n.nicoleaa

Marc Spector

Odpowiedz
1
StarLordStar3

StarLordStar3

Marc Spector 🥰

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Steven Grant
Świetny quiz ♥

Odpowiedz
1
Vayolet

Vayolet

Marc Spector🖤
Bardzo fajny quiz🤍

Odpowiedz
2
lonelycat

lonelycat

Jake Lockley
Genialny quiz! ✨🍉

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej