Która koreańska idolka wybierze się z Tobą na bubble tea?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 126

.Amira.

.Amira.

YUNA!
Według Twoich odpowiedzi wskazuję na to, że Yuna najchętniej wybrałaby się z Tobą na bubble tea! Yuna, a dokładniej Shin Yuna to najmłodsza członkini zespołu Itzy spod JYP Entertaiment. Yuna to skromną i cichą osobą. Dziewczyna jest bardzo pozytywnie zakręcona, a uśmiech jej praktycznie nie schodzi z twarzy. Shin z chęcią Cię lepiej pozna! Podziel się wynikiem w komentarzu oraz napisz czy myślisz, że macie szansę się zaprzyjaźnić!

yuna to moja biaska 💕

Odpowiedz
Avelines

Avelines

LISA!
Według Twoich odpowiedzi Lisa najchętniej wybrałaby się z Tobą na bubble tea! Lisa, a dokładniej Lalisa Manoban, to członkini zespołu BLACKPINK, z wytwórni YG Entertaiment. Dziewczyna jest bardzo inteligenta i opiekuńcza. Często też lubi robić psikusy, więc uważaj! Lisa, na pewno Cię bardzo polubi. Może zostaniecie przyjaciółkami? Podziel się wynikiem w komentarzu oraz napisz czy myślisz, że się dogadacie!

Odpowiedz
DomiLisa

DomiLisa

lisa
ja ją uwielbiam

Odpowiedz
Mili.BP_Lisa.Fanka

Mili.BP_Lisa.Fanka

Omggggg lisa najlepsza 💖🥰

Odpowiedz
1
_roses

_roses

YUNA!

Odpowiedz
Lovelystory

Lovelystory

Yuna. Super quiz

Odpowiedz
Narumi.Art.

Narumi.Art.

Według Twoich odpowiedzi Hwasa, najchętniej wybrałaby się z Tobą na bubble tea! Hwasa, a dokładniej Ahn Hyejin, to członkini zespołu spod RBW Entertaiment – Mamamoo. Hwasa to odważna piosenkarka, która może powiedzieć wręcz kocha ubierać się kontrowersyjnie. Dziewczyna jest ambitna i chce osiągnąć jak największy sukces (jeżeli można osiągnąć jeszcze większy)! Hyejin może wygląda na obojętną, ale jest strasznie kochana i pomocna. Hwasa z chęcią Cię lepiej pozna! Podziel się wynikiem w komentarzu oraz napisz czy myślisz, że macie szansę się zaprzyjaźnić!

♥️♥️

Odpowiedz
Violcia1029

Violcia1029

Tzuyu! 😻

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej