Którą kobietą z „Władcy Pierścieni” jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 56

Natka_10

Natka_10

Arwena!

Super quiz!

Odpowiedz
Skrill1324

Skrill1324

Eowina
Najlepsza UwU

Odpowiedz
Midar-Ikishima

Midar-Ikishima

Galadriela
Z Twoich odpowiedzi wynika, że przypominasz władczynię Lothlorien! Galadriela jest jednym z najstarszych i najpotężniejszych elfów w Śródziemiu. Włada pierścieniem wody. Po zniszczeniu Dwóch Drzew wraz ze swoimi braćmi udała się do Śródziemia, gdzie poznała Celeborna, którego poślubiła. W Drugiej i Trzeciej Erze była jedną z najpotężniejszych elfów. Była zdeterminowana, by zło zostało pokonane na zawsze. Po Wojnie o Pierścień odpłynęła na Zachód. Zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Amelinia102

Amelinia102

Galadriela.
To moja ulubiona postać ze śródziemia ❤️

Odpowiedz
ThranduilLegolas

ThranduilLegolas

GAladrieeeelaaaa

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Eowina
Z Twoich odpowiedzi wynika, że przypominasz waleczną księżniczkę Rohanu! Eowina jest odważna i nie boi się walczyć za swoją ojczyznę. Dla swoich bliskich jest w stanie oddać wszystko. W czasie Wojny o pierścień rządziła Rohirrimami w imieniu swego wuja, króla Rohanu, a potem wzięła udział w bitwie na polach Pelennoru, w czasie której zabiła Czarnoksiężnika z Angmaru, najstraszniejszego sługę Saurona. Podczas rekonwalescencji po bitwie poznała Faramira, namiestnika Gondoru, którego z wzajemnością pokochała. Po wojnie została jego żoną i księżną Ithilien.

Odpowiedz
Rohirrim

Rohirrim

Eowina
Tak, to prawda.

Odpowiedz
1
Zwiadowczyni_Maddie

Zwiadowczyni_Maddie

Arwena
Z Twoich odpowiedzi wynika, że przypominasz córkę Elronda! Arwena jest piękną, romantyczną elfką, bohaterką jednego z najpiękniejszych romansów w Śródziemiu. Z wzajemnością zakochała się w Aragornie, wodzu Dunedainów, jednak ojciec nie zezwolił jej na małżeństwo z człowiekiem, chyba, że byłby on królem Arnoru i Gondoru. Gdy Aragorn po pokonaniu Saurona zasiadł na tronie, została u jego boku królową. Dla niego zrezygnowała z nieśmiertelności i nie odpłynęła ze swym ojcem na Zachód. Zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

SUPER

SUPER QUIZ!!!

Odpowiedz
Dora_Hufflepuff

Dora_Hufflepuff

Galadriela, to jedna z moich ulubionych postaci. Super quiz

Odpowiedz
2
corn

corn

Eowina♥️

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej