Którą dekadą jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zyleta1997
Zyleta1997
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 123

EVilliers

EVilliers

Lata 90
Wiadomo, świetne filmy i muzyka, wygodne, chociaż czasami nietypowo dobierane ciuchy, na końcówce wejście dobrych systemów komputerowych plus zadowalającej jakości gry (DOOM itp.)

Odpowiedz
1
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Lata 10 (2010-2019)
Lata 2010 to czas większego niż kiedykolwiek w dziejach rozwoju technologicznego, ale również w pewnym sensie upadku moralnego ludzkości. Społeczeństwo uzależniło się od smartfonów i internetu, natomiast gwałtowne ocieplenie klimatu niespodziewanie pozbawiło większość zimy śniegu, a przecież to śnieg zawsze był symbolem zimy i zachęcał dzieci do pozostawania na dworze, kiedy było już zimno. Lata 10-te to nie są jednak tylko wady, ale też wspaniałe gry wideo, nowoczesna muzyka i niesamowite serie filmowe jak Igrzyska Śmierci, Niezgodna czy Miasto Aniołów. Ty doskonale odnajdujesz się w tej specyficznej, nowoczesnej i wyjątkowej rzeczywistości. Wychowałeś się w latach 2010-2019: dobie Netflixa, robienia głuchych telefonów z Google tłumaczem i presji większej niż kiedykolwiek. Tak jak główne bohaterki wcześniej wymienionych filmów (Triss i Katniss) wychowywałeś się w na pozór utopijnym i idealnie dobrym społeczeństwie, które tak naprawdę na każdym kroku cech*** się inwigilacją, fałszywością, presją i niesprawiedliwością. Ty jednak wychowując się w tych czasach jesteś na nie uodporniony jak mało kto i jak mało kto Ty masz siłę, aby zmienić je na lepsze. Bo ludzie lat 10 XXI wieku to urodzeni wojownicy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Ten_Ktory_Czeka

Ten_Ktory_Czeka

Lata 80.
No pewnie, że tak! Świetny quiz!

Odpowiedz
1
DiaMaggie

DiaMaggie

Lata 90 (1990-1999)
Twoje serce bije w rytm lat 90.! Ostatnia dekada XXI wieku, to czas, gdy kina szturmował Titanic, Pulp Fiction, Uwierz w Ducha i American Pie, a Halle Berry i Brad Pitt byli najpiękniejszymi ludźmi na Ziemi. Wszystko wydawało toczyć się właściwymi torami, a przyszłość zmierzać we właściwym kierunku. Ludzie mieli umiar w tym co robili i Ty jesteś takim typem osoby. Jesteś rozsądny i umiesz zachować powagę kiedy trzeba. Lubisz stare filmy i muzykę, bo wiesz, że czasy, w których powstawały były lepsze, weselsze i łatwiejsze. Nigdy nie zapomnij o latach 90., bo jesteś ich uosobieniem.

Zgadzam się. Moje serduszko jest w latach 90 i 00 🖤

Odpowiedz
1
Zyleta1997

Zyleta1997

•  AUTOR

@DiaMaggie Moje też *^*

Odpowiedz
Rura07

Rura07

Lata 80 (1980-1989)

Należysz do lat 80, nawet jeśli nie żyłeś w tamtych czasach! Nie gonisz na oślep za pieniędzmi i nie zależy Ci na tym, aby być we wszystkim najlepszym, bo po prostu cieszysz się najprostszymi rzeczami i chwilami i to Ci wystarczy do tego, by być szczęśliwym. Jesteś wyluzowany i masz zdrowe podejście do życia. Lubisz się bawić i spotykać z przyjaciółmi, zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem. Nie bawisz się w sztuczność, bo jesteś jej zupełnym przeciwieństwem. Wiesz jak się dobrze zabawić bez technologii i żyjesz chwilą! Jesteś obowiązkowym elementem ekipy. Podsumowując, umiesz to zrobić tak dobrze jak w latach 80.! Podziel się wynikiem w komentarzu

Ale fajnie lata 80 to najlepsze jakie były💚💚💚💚kocham je

Odpowiedz
1
Zyleta1997

Zyleta1997

•  AUTOR

@ZjawA2007 Ahhh gdyby tak się dało cofnąć choć na 1 dzień do lat 80. żeby ich doświadczyć na własnej skórze :P

Odpowiedz
galaxy_fox_20084

galaxy_fox_20084

Lata 80 (1980-1989)

Należysz do lat 80, nawet jeśli nie żyłeś w tamtych czasach! Nie gonisz na oślep za pieniędzmi i nie zależy Ci na tym, aby być we wszystkim najlepszym, bo po prostu cieszysz się najprostszymi rzeczami i chwilami i to Ci wystarczy do tego, by być szczęśliwym. Jesteś wyluzowany i masz zdrowe podejście do życia. Lubisz się bawić i spotykać z przyjaciółmi, zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem. Nie bawisz się w sztuczność, bo jesteś jej zupełnym przeciwieństwem. Wiesz jak się dobrze zabawić bez technologii i żyjesz chwilą! Jesteś obowiązkowym elementem ekipy. Podsumowując, umiesz to zrobić tak dobrze jak w latach 80.! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jej kocham lata 80te

Odpowiedz
1
caijoflore

caijoflore

co jeśli w 1 pytaniu są sami których nie znam lub nienawidzę

Odpowiedz
Zyleta1997

Zyleta1997

•  AUTOR

@caijoflore to wybierz tych których najmniej nienawidzisz xd

Odpowiedz
1
Zyleta1997

Zyleta1997

•  AUTOR

@caijoflore A kogo tak nienawidzisz? :D mnie możesz powiedzieć :P

Odpowiedz
NieWracam

NieWracam

Lata 20 uwu!

Odpowiedz
1
Harvol137

Harvol137

Lata 80

Preferuję 70, klimaty typu Heavy-Metal, Black Sabbath et cetera, aczkolwiek lata 80 pod względem kultury też były fajne

Odpowiedz
1

Aga423

Mylisz taksonomie z systematyką (a propos pytania o rasy, bo to nie są rasy. Rasą ludzką jest np homo sapiens. Rozróżnienia na podstawie cech fizycznego podobieństwa, zamiast podobieństwa dna wyszło z użytku wraz z rozwojem nauki)

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej