Kto z BTS Ci się oświadczy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
xxpalla xxpalla
Zobacz profil
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 18

Ika004

Ika004

Porwie mnie Jungkook, z którym potem pojadę na Ibizę. Tam spotkamy Namjoona, który po jakimś czasie mi się oświadczy, a potem będziemy mieli ślub. Naszym dzieckiem będzie Suga oraz zaadoptujemy jakiegoś ładnego pieska. 😂❤
Moje wyniki w twoich quizach w skrócie ^^ 😅❤

Odpowiedz
__ArmyBTS

__ArmyBTS

Yoongi😏

Odpowiedz

Wiktoria_Koniczyna

Park Jimin,Jimin zabierze Cię na wymarzoną randkę rodem z komedii amerykańskich. Najpierw będziecie wspólnie spędzać czas w Wesołym Miasteczku, gdzie chłopak wygra dla Ciebie ogromnego pluszowego misia. Cały wieczór nie będzie Cię wypuszczał z objęcia, a na koniec dnia, gdy będziecie wspólnie oglądać zachód słońca na plaży, Jimin poprosi Cię o rękę. Koffam JIMINA ♥ jak by co xd

Odpowiedz
Yeri

Yeri

Min Yoongi
Yoongi nie chciał, aby wasze oświadczyny były hucznym wydarzeniem. Zrobił to tam gdzie oboje czuliście się najlepiej – na wygodnej kanapie w waszym salonie. Kiedy leżeliście razem pod kocem, jedząc wasze ulubione jedzenie. Wyznał, że przy nikim nie czuł się tak dobrze jak przy Tobie i nie wyobraża sobie życia bez Ciebie. Było to bardzo intymne i na swój sposób romantyczne wydarzenie, które obydwoje będziecie wspominać z sentymentem. Gratulacje! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Yas! Mój bias wrecker!

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Kim Seokjin
Jin oświadczył Ci się niespodziewanie pewnego wieczoru. Czekał na Ciebie w waszym mieszkaniu z przygotowaną przez siebie kolacją i wysokopółkowym szampanem. Obdarował Cię ogromnym bukietem kwiatów i mnóstwem pocałunków, ale co najważniejsze – na Twój palec wsunął pierścionek na dowód swojej dozgonnej miłości do Ciebie. Gratulacje!

Odpowiedz
_Gofry_

_Gofry_

Suga. Fajnie ale bym wolała RM lub Nadzieję…

Odpowiedz
xtroublemakerx

xtroublemakerx

Jk 💜

Odpowiedz
Paulynn

Paulynn

Jimin wolałabym Tae

Odpowiedz
Minatozaki

Minatozaki

Jeon Jungkook
Jungkook wiedząc jak cenisz sobie wartości rodzinne, zorganizował uroczystą kolację dla Ciebie i Twoich najbliższych tak, abyście wspólnie mogli świętować nowy rozdział waszego życia. Na szczęście po wszystkim udało wam się znaleźć chwilę dla siebie w ustronnym miejscu. Pierścionek, który wręczył Ci chłopak zrobił ogromną furorę na przyjęciu.

Ojeej ♥ Chcee więcej takich ♥ zostawiam serduuszko i follow ♥

Odpowiedz
.R.O.S.E.

.R.O.S.E.

Jeon Jungkook 💜 kocham go całym sercem 😂💜

Odpowiedz
Konkurs świąteczny - wyniki!
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej