Kształt pępka zdradza Twoją osobowość!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 129

...Loading...

...Loading...

Płytki

Odpowiedz

M...t

Boję się pępków i nawet nie wiem jak mój wygląda, bo boję się na niego spojrzeć w lustrze… Ale dam serduszko i dodam do ulubionych, więc jak kiedyś przestanę się ich bać to zrobię ten quiz

Odpowiedz
Finestra

Finestra

Osoby o takich pępkach mają już zdecydowanie mniejsze pokłady energii. Fizycznie nie mogą pracować długo, ale doskonale radzą sobie w pracach umysłowych. Odznaczają się sprytem, który pozwala im osiągnąć pewne rzeczy “na skróty”. Niektórzy biorą ich przez to za leniwych, ale w rzeczywistości wcale tacy nie są. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
CharlieBlackburn

CharlieBlackburn

Ja wiem że jest tylko pępek na zewnatrz i do wewnątrz. skąd mam k**** wiedzieć jaki mam kształt pempka?!

Odpowiedz
1

M...t

@Ford Jeśli jesteś odważny, to możesz spojrzeć w lustro i wtedy się dowiesz xd

Odpowiedz
Dessie

Dessie

Płytki
Osoby o płytkim pępku dobrze dotrzymują tajemnic i nie lubią otwierać się przed innymi. Są też nieufni wobec otoczenia. Mają jednak kilka wybranych osób, które są dla nich wszystkim i potrafią stanąć za nimi murem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Źródło: http://www.polubione.pl

Zgadza się wsm

Odpowiedz
Emkachlebek9

Emkachlebek9

Okrągły
Okrągły i głęboki pępek to cecha charakterystyczna optymistów. Kiedy taką osobę spotyka coś złego, stara się wynieść z tego dobrą lekcję. Posiadacze okrągłego pępka nie mają problemów z mówieniem o swoich uczuciach. Są to osoby otwarte, bezproblemowe i lubiane przez swoje otoczenie. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: http://www.polubione.pl

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

Okrągły i głęboki pępek to cecha charakterystyczna optymistów. Kiedy taką osobę spotyka coś złego, stara się wynieść z tego dobrą lekcję. Posiadacze okrągłego pępka nie mają problemów z mówieniem o swoich uczuciach. Są to osoby otwarte, bezproblemowe i lubiane przez swoje otoczenie.

Odpowiedz
flllllora

flllllora

Osoby o wystającym pępku mają silną wolę. Bywają także uparte i na siłę dążą do udowodnienia swoich racji. Miłość jest dla nich komplikacją, która zabiera im cenny czas. Oczywiście jest tak tylko do momentu, w którym nie zakochają się naprawdę. Kiedy tak się stanie, oddają partnerowi całe serce. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
GABI_MERY

GABI_MERY

W kształcie odwróconej litery K
Jest to najrzadszy rodzaj pępka. Ludzie go posiadający, robią bardzo dużo dobrych i ważnych rzeczy, za które nie chcą zbierać pochwał i wolą pozostać w cieniu. Nie szukają sławy i poklasku. Mają silną osobowość i są pewne siebie. To całkowicie im wystarczy. Są ludźmi mało znanymi, którzy zazwyczaj mają dobry wpływ na innych, mimo iż oni nawet o tym nie wiedzą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No prawda w sumie. Wolę, aby moje quizy pozostawały w cieniu👁️👄👁️😘😘☺️☺️

Odpowiedz
NingguangPL

NingguangPL

Wystający
Osoby o wystającym pępku mają silną wolę. Bywają także uparte i na siłę dążą do udowodnienia swoich racji. Miłość jest dla nich komplikacją, która zabiera im cenny czas. Oczywiście jest tak tylko do momentu, w którym nie zakochają się naprawdę. Kiedy tak się stanie, oddają partnerowi całe serce. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: http://www.polubione.pl
Ja się i tak nigdy nie zakocham

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej