Królową której pory roku jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Oliwia_Kusina
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 7

Dogsee

Dogsee

Królowa Lata

Odpowiedz
coffejulka

coffejulka

Jesteś prawdziwą Królową Lata! Jesteś nieco szalona oraz masz ogromne poczucie humoru. Masz śniadą cerę, pełne usta i duże oczy, które zapewne są obiektem westchnień wielu chłopaków. Prawdziwa z Ciebie szczęściara! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Ktos_taki_jak_ja

Ktos_taki_jak_ja

Masz ciemne włosy, bladą cerę i tajemnicze spojrzenie. Mimo, że jesteś królową zimy masz bardzo ciepłe i dobre serce. Nie jesteś może duszą towarzystwa, ale przy bliższym poznaniu okazujesz się być rozmowna, zabawna i urocza

Odpowiedz
emido

emido

Królowa zimy

Odpowiedz
Shronks7312

Shronks7312

Królowa Jesieni

Odpowiedz
moonlight.child

moonlight.child

Królowa Lata. Jesteś prawdziwą Królową Lata! Jesteś nieco szalona oraz masz ogromne poczucie humoru. Masz śniadą cerę, pełne usta i duże oczy, które zapewne są obiektem westchnień wielu chłopaków. Prawdziwa z Ciebie szczęściara!

Odpowiedz
Spilka1234

Spilka1234

Masz ciemne włosy, bladą cerę i tajemnicze spojrzenie. Mimo, że jesteś królową zimy masz bardzo ciepłe i dobre serce. Nie jesteś może duszą towarzystwa, ale przy bliższym poznaniu okazujesz się być rozmowna, zabawna i urocza. Możesz pochwalić się również hipnotyzującym i tajemniczym spojrzeniem, które zaintryguje niejednego chłopaka! Podziel się wynikiem w komentarzu!-no no :)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej