Kogo z serii „Następców” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 73

as.li

as.li

Mal
To właśnie ją przypominasz! Jedna z głównych bohaterów serii Następcy, córka Diaboliny, Pani Mroku, i Hadesa. Najlepsza przyjaciółka Evie. Bliska przyjaciółka Jay'a i Carlosa. Przyszła Królowa i narzeczona Bena. Mal była uważana za najniebezpieczniejszą z mieszkańców Wyspy Potępionych. Była zła i zimna, ale za sprawą decyzji nowo wybranego króla została przeniesiona do Auradonu. Po zakochaniu się w Benie zdecydowała, że nie chce więcej być tą złą.

ja:juhuuuuuuuuuu xD

Odpowiedz
x_Marlix_x

x_Marlix_x

Evie
To właśnie ją przypominasz! Córka Złej Królowej. Wychowywała się na Wyspie Potępionych, już od dzieciństwa wierzyła, że najważniejszy jest wygląd, marzyła także o księciu z bajki. Evie wraz z Mal, Jay'em i Carlosem została wybrana i przeniesiona do Auradonu, tam zakochała się w księciu Chadzie jednak ten wykorzystywał dziewczynę, ta dopiero po upływie czasu zdała sobie z tego sprawę i związała się z Dougiem, który również był nią oczarowany. Uświadomiła też sobie, że najważniejsze jest bycie sobą. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

Piękny opis 😍

Odpowiedz
1
Juljankaunicornek

Juljankaunicornek

Audrey

To właśnie ją przypominasz! Córka księżniczki Aurory i księcia Phillipa. Naturalnie królewska i niezwykle pewna siebie, była dziewczyna księcia Bena i kapitan cheerleaderek w Auradon Prep z talentem do mody. Jest znana także jako najpopularniejsza księżniczka w szkole, zanim przybyli Mal, Evie, Carlos i Jay. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lonniego i Jane. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

MOJA ULU AUDREYYY

Odpowiedz
1
Natkawarjatka

Natkawarjatka

Jane

Odpowiedz
1
Kotomelagacha

Kotomelagacha

Quiz :Mal
Ja:(skaczę i tańczę i krzyczę)JEJJJJJ

Odpowiedz
1
achmary

achmary

Uma
To właśnie ją przypominasz! Córka Urszuli, były wróg Mal i przywódczyni załogi piratów. Uma wykorzystała nieobecność Mal na Wyspie Potępionych, by wznieść się do władzy jako nowa samozwańcza królowa wyspy. Z czasem jednak zaakceptowała się z Mal i zostały przyjaciółkami.
Podoba ci się wynik? Daj znać w komentarzu!
Zrobiłam ten quiz jeszcze raz i mam Ume ale superr ja ją uwielbiam

Odpowiedz
1
Granger.Hermiona

Granger.Hermiona

Mal

To właśnie ją przypominasz! Jedna z głównych bohaterów serii Następcy, córka Diaboliny, Pani Mroku, i Hadesa. Najlepsza przyjaciółka Evie. Bliska przyjaciółka Jay'a i Carlosa. Przyszła Królowa i narzeczona Bena. Mal była uważana za najniebezpieczniejszą z mieszkańców Wyspy Potępionych. Była zła i zimna, ale za sprawą decyzji nowo wybranego króla została przeniesiona do Auradonu. Po zakochaniu się w Benie zdecydowała, że nie chce więcej być tą złą. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

Ale supeeer

Odpowiedz
2
achmary

achmary

Celia
To właśnie ją przypominasz! Córka Dr. Faciliera. Na Wyspie Potępionych pracowała, jako wróżka i pomocniczka Hadesa. Jedną z czterech nowych VK przyniesionych do Auradon'u. Jej najlepszą przyjaciółką jest Dizzy.
Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!
Nieeeee Ja chciałam Umę jeżeli jest taka odpowiedź

Odpowiedz
Granger.Hermiona

Granger.Hermiona

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
arianators1290

arianators1290

JEJ!!! MAL!!! WIEDZIAŁAM!!!

Odpowiedz

kitygame

To właśnie ją przypominasz! Córka Złej Królowej.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej