Kogo przypominasz z filmu My Little Pony: A New Generation?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 21

Polskilemur2021

Polskilemur2021

Przypominasz Pipp!
Pipp jest pewna siebie, stylowa i czarująca. Jest utalentowaną gwiazdą popu, która traktuje świat jak scenę i uwielbia występować, śpiewać i kontaktować się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych na swoim telefonie komórkowym. Jej występy wiele dla niej znaczą i chce podnosić na duchu innych swoimi piosenkami. Jest bardzo blisko ze swoją matką, Queen Haven i mówi jej wszystko. Jednak jej związek z siostrą jest bardziej napięty, ponieważ nie zgadzają się, czy można okłamywać innych pegazów na temat niezdolności rodziny królewskiej do latania.

Jest lekko rozpieszczona i lubi utrzymywać tajemnice przed opinią publiczną. Nie zawsze myśli o konsekwencjach, na przykład kiedy transmitowała na żywo Sunny i Izzy, pomimo strachu, jaki może to wywołać.

Odpowiedz
Harmiona_Koty

Harmiona_Koty

Izzy Moonbow

Super super quiz!
Najlepszy jaki robiłam

Odpowiedz
1
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

Hitch🐓

Odpowiedz
Miraculumfanka

Miraculumfanka

Izzy Moonbow
Super quiz

Odpowiedz
1
Bratnia_Dusza

Bratnia_Dusza

Izzy Moonbow
Super ! Ro moja ulubiona postać!
Fajny quiz i świetne zdjecia !

Odpowiedz
1
Dragi

Dragi

Izzy Moonbow!
Przypominasz Izzy! Izzy jest bardzo energiczna, kreatywna i we wszystkim znajduje cudo. Uwielbia zajmować się sztuką i rzemiosłem, na przykład robić bransoletki przyjaźni dla swoich przyjaciół. Izzy uwielbia jeździć na monocyklu, używając materiałów pochodzących z recyklingu do tworzenia nowej sztuki. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Cóż możliwe. Super Quizik 💘💝💖💗💓💞💕💌

Odpowiedz
1
ruchanie699

ruchanie699

Izzy! Nie bardzo ale super quiz! Życzę SG!

Odpowiedz
2
Stella_Bella

Stella_Bella

Hitch Trailblazer!
Przypominasz Hitcha! Jako szeryf Maretime Bay, Hitch jest oddany pomaganiu wszystkim i zawsze pamięta o przestrzeganiu wszystkich zasad. Jest również bardzo opiekuńczy, szczególnie w stosunku do uroczych zwierzątek i stworzeń z Equestrii, które często podążają za nim (co przez jakiś czas go zbijało z tropu). Chociaż Hitch jest dobroduszny i ma silne poczucie uczciwości, niestety dorastał, wierząc w bigoteryjne przekonania ziemskich kucyków przeciwko jednorożcom i pegazom. Jest pedantem do zasad i dość uparty, ale jego przyjaźń z Sunny Starscout pomogła mu zachować poczucie współczucia i uczciwości, co ostatecznie przekonało go do obniżenia czujności i poznania Izzy Moonbow, Zipp Storm i Pipp Petals i utworzenia silnej i prawdziwej przyjaźń z nimi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Hm, no chyba go przypominam
Świetny quiz 💖

Odpowiedz
3
._Akane-Kun_.

._Akane-Kun_.

Izzy

Odpowiedz
1
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

Przypominam Sunny. Fajny quiz.🦄🤩

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej