Kogo przypominasz z filmu My Little Pony: A New Generation?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

Bloom123456789

Bloom123456789

Izzy Moonbow!
Przypominasz Izzy! Izzy jest bardzo energiczna, kreatywna i we wszystkim znajduje cudo. Uwielbia zajmować się sztuką i rzemiosłem, na przykład robić bransoletki przyjaźni dla swoich przyjaciół. Izzy uwielbia jeździć na monocyklu, używając materiałów pochodzących z recyklingu do tworzenia nowej sztuki.

🫰👍

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Izzy Moonbow!
Przypominasz Izzy!
Izzy jest bardzo energiczna, kreatywna i we wszystkim znajduje cudo.
Uwielbia zajmować się sztuką i rzemiosłem, na przykład robić bransoletki przyjaźni dla swoich przyjaciół.
Izzy uwielbia jeździć na monocyklu, używając materiałów pochodzących z recyklingu do tworzenia nowej sztuki.

Nie jeżdżę na niczym, ale reszta powiedzmy, że się zgadza.

Odpowiedz
AppleJackLeigh

AppleJackLeigh

Sunny Starscout!

Odpowiedz
1
zaiste

zaiste

Pipp Petals!
Przypominasz Pipp! Pipp jest pewna siebie, stylowa i czarująca. Jest utalentowaną gwiazdą popu, która traktuje świat jak scenę i uwielbia występować, śpiewać i kontaktować się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych na swoim telefonie komórkowym. Jej występy wiele dla niej znaczą i chce podnosić na duchu innych swoimi piosenkami. Jest bardzo blisko ze swoją matką, Queen Haven i mówi jej wszystko. Jednak jej związek z siostrą jest bardziej napięty, ponieważ nie zgadzają się, czy można okłamywać innych pegazów na temat niezdolności rodziny królewskiej do latania. Jest lekko rozpieszczona i lubi utrzymywać tajemnice przed opinią publiczną. Nie zawsze myśli o konsekwencjach, na przykład kiedy transmitowała na żywo Sunny i Izzy, pomimo strachu, jaki może to wywołać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Sylve

Sylve

Przypominasz Izzy!
Izzy jest bardzo energiczna, kreatywna i we wszystkim znajduje cudo. Uwielbia zajmować się sztuką i rzemiosłem, na przykład robić bransoletki przyjaźni dla swoich przyjaciół. Izzy uwielbia jeździć na monocyklu, używając materiałów pochodzących z recyklingu do tworzenia nowej sztuki.
Podziel się wynikiem w komentarzu! (Zrobiłam specjalnie żeby wyszła Izzy)

Odpowiedz
Sylve

Sylve

Moim zdaniem jestem podobna do Izzy albo Pipp, jestem połączeniem Izzy i Pipp

Odpowiedz
1
Sylve

Sylve

Sunny (Wolę Izzy i Pipp)

Odpowiedz
1
wolfsong

wolfsong

Sunny
nie wydaje mi się

Odpowiedz

V...s

Sunny!

Wole Zip, ale jestem podobna do Sunny

Odpowiedz
Alexandra15

Alexandra15

Przypominasz Hitcha!
Jako szeryf Maretime Bay, Hitch jest oddany pomaganiu wszystkim i zawsze pamięta o przestrzeganiu wszystkich zasad. Jest również bardzo opiekuńczy, szczególnie w stosunku do uroczych zwierzątek i stworzeń z Equestrii, które często podążają za nim (co przez jakiś czas go zbijało z tropu).

Chociaż Hitch jest dobroduszny i ma silne poczucie uczciwości, niestety dorastał, wierząc w bigoteryjne przekonania ziemskich kucyków przeciwko jednorożcom i pegazom. Jest pedantem do zasad i dość uparty, ale jego przyjaźń z Sunny Starscout pomogła mu zachować poczucie współczucia i uczciwości, co ostatecznie przekonało go do obniżenia czujności i poznania Izzy Moonbow, Zipp Storm i Pipp Petals i utworzenia silnej i prawdziwej przyjaźń z nimi.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej