Kim jesteś ze świata Sonica?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
madhawknoises
madhawknoises
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 34

MajaLuna

MajaLuna

Sonic ok

Odpowiedz
.Ashfur.

.Ashfur.

Jesteś jak Sonic the Hedgehog!
Sonic jest jak wiatr – zawsze w ruchu, w poszukiwaniu nowych wyzwań. Znany jest ze swojego zapału i chęci do przeżywania coraz to nowszych przygód. Sonic nade wszystko ceni sobie wolność. Żyje tylko zgodnie z własnymi zasadami, nie podporządkowując się pod obyczaje innych. Sonic nie obchodzi się tym, co inni o nim myślą i uważa, że wartość ma tylko jego zdanie. Żyje teraźniejszością. Nie wypomina przeszłości i nie żałuje za swoje czyny. Dzięki temu nie pozwala przytłoczyć się ciężarem swoich błędów. Sonic nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca, na tyle ile pozwalają mu jego możliwości. Ma bardzo silną wolę i nigdy nie zamierza przejść na złą stronę. Sonic jest charyzmatyczny i przyjacielski. Jeż jest popychany przez swoje własne poczucie sprawiedliwości. Sonica interesuje tylko prawda, dlatego nienawidzi kłamstw. Drugą rzeczą jakiej nie cierpi jest doprowadzanie innych do płaczu, szczególnie kobiet. Najbardziej nienawidzi zła w każdej postaci i walczy przeciwko niemu już od dawna. Kiedy widzi kogoś w potrzebie, zawsze rusza mu z pomocą. Nie patrzy wtedy na to czy jego życie zawiśnie na włosku, czy też inni będą mu tego odradzać. Sonic jest gotów do wielkich poświęceń dla swoich przyjaciół, wobec których jest miły i lojalny. Sonic jest bardzo pewny siebie i przekłada się to również na jego pychę. Jeż zachowuje się tak, jakby nic nie było go w stanie zatrzymać. Sonic często lekceważy niektóre zagrożenia, strojąc żarty z przeciwników i szydząc z nich, ale w czasach kryzysowych zmienia swoje nastawienie. Staje się poważny i zdeterminowany, aby za wszelką cenę wykonać swój cel. Podziel się wynikiem w komentarzu!

To nie pasuje do mnie. 1% z tego moge być ja!!!!!!

Odpowiedz
Zawsze_usmiechnieta

Zawsze_usmiechnieta

Rouge the bat???

Odpowiedz
mj_and_peterparker

mj_and_peterparker

Sonic
Świetny quiz

Odpowiedz
Pati10m

Pati10m

Elo

Odpowiedz
lobo125

lobo125

Wendy i Sonic to dwie Krople wody bo ten quiz obiłam na podstawie mojego smoka lel

Odpowiedz
Kintrisek

Kintrisek

Jesteś jak Sonic the Hedgehog!

Sonic jest jak wiatr – zawsze w ruchu, w poszukiwaniu nowych wyzwań. Znany jest ze swojego zapału i chęci do przeżywania coraz to nowszych przygód. Sonic nade wszystko ceni sobie wolność. Żyje tylko zgodnie z własnymi zasadami, nie podporządkowując się pod obyczaje innych. Sonic nie obchodzi się tym, co inni o nim myślą i uważa, że wartość ma tylko jego zdanie. Żyje teraźniejszością. Nie wypomina przeszłości i nie żałuje za swoje czyny. Dzięki temu nie pozwala przytłoczyć się ciężarem swoich błędów. Sonic nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca, na tyle ile pozwalają mu jego możliwości. Ma bardzo silną wolę i nigdy nie zamierza przejść na złą stronę. Sonic jest charyzmatyczny i przyjacielski. Jeż jest popychany przez swoje własne poczucie sprawiedliwości. Sonica interesuje tylko prawda, dlatego nienawidzi kłamstw. Drugą rzeczą jakiej nie cierpi jest doprowadzanie innych do płaczu, szczególnie kobiet. Najbardziej nienawidzi zła w każdej postaci i walczy przeciwko niemu już od dawna. Kiedy widzi kogoś w potrzebie, zawsze rusza mu z pomocą. Nie patrzy wtedy na to czy jego życie zawiśnie na włosku, czy też inni będą mu tego odradzać. Sonic jest gotów do wielkich poświęceń dla swoich przyjaciół, wobec których jest miły i lojalny. Sonic jest bardzo pewny siebie i przekłada się to również na jego pychę. Jeż zachowuje się tak, jakby nic nie było go w stanie zatrzymać. Sonic często lekceważy niektóre zagrożenia, strojąc żarty z przeciwników i szydząc z nich, ale w czasach kryzysowych zmienia swoje nastawienie. Staje się poważny i zdeterminowany, aby za wszelką cenęJesteś jak Sonic the Hedgehog!
Sonic jest jak wiatr – zawsze w ruchu, w poszukiwaniu nowych wyzwań. Znany jest ze swojego zapału i chęci do przeżywania coraz to nowszych przygód. Sonic nade wszystko ceni sobie wolność. Żyje tylko zgodnie z własnymi zasadami, nie podporządkowując się pod obyczaje innych. Sonic nie obchodzi się tym, co inni o nim myślą i uważa, że wartość ma tylko jego zdanie. Żyje teraźniejszością. Nie wypomina przeszłości i nie żałuje za swoje czyny. Dzięki temu nie pozwala przytłoczyć się ciężarem swoich błędów. Sonic nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca, na tyle ile pozwalają mu jego możliwości. Ma bardzo silną wolę i nigdy nie zamierza przejść na złą stronę. Sonic jest charyzmatyczny i przyjacielski. Jeż jest popychany przez swoje własne poczucie sprawiedliwości. Sonica interesuje tylko prawda, dlatego nienawidzi kłamstw. Drugą rzeczą jakiej nie cierpi jest doprowadzanie innych do płaczu, szczególnie kobiet. Najbardziej nienawidzi zła w potrzebie, zawsze na jego pychę. Jeż zachowuje się tak, jakby nic nie było go w stanie zatrzymać. Sonic często lekceważy niektóre zagrożenia, strojąc żarty z przeciwników i szydząc z nich, ale w czasach kryzysowych zmienia swoje nastawienie. Staje się poważny i zdeterminowany, aby za wszelką cenę wykonać swój cel. Podziel się wynikiem w komentarzu! wykonać swój cel. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
MilesTailsPower

MilesTailsPower

Jesteś jak Miles \’\’Tails\’\’ Prower!
Tails jest miły i szlachetny. Jest lojalnym i pozytywnie nastawionym lisem z łagodnym sercem. Lis zaczął być bardziej pewny siebie, ale tylko w towarzystwie Sonica. Uzależnił się od swojego przyjaciela i nie potrafił bez niego samodzielnie podejmować ważnych decyzji i zdecydowanych działań. Gdy jednak nie może na nim polegać, próbuje być samodzielny. Uwierzył w swoje możliwości, mając nadzieję, że w przyszłości, całkowicie uniezależni się od swojego idola. Lis lubi być traktowany jak pomocnik niebieskiego jeża, ale wierzy, że jest w stanie zrobić wszystko jeśli się do tego przyłoży. Lis nie lubi, gdy ktoś obraża jego dzieła i potrafi się naprawdę zezłościć. Tails nabrał wielkiej pewności siebie, podchodzącej nawet pod arogancję Sonica. Mimo tego, lis wciąż dba o swoich przyjaciół i wyświadcza im bezinteresowne przysługi. Jest także gotów do wielkich poświęceń.

Ten Quiz jest the Best!

Odpowiedz
1
najek123

najek123

Sonic

Odpowiedz
1
xxkora_xx

xxkora_xx

Sonick the hedgehog

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej