Kiedy tak naprawdę powinieneś przyjść na świat?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 68

A.n.a

A.n.a

Epoka kamienia

Powinieneś się urodzić w epoce kamienia. Jesteś mądry, twórczy. Prawdziwy z Ciebie artysta. Chętnie poznajesz świat wokół siebie i kochasz poznawanie nowych rzeczy. Stale tworzysz nowe i ekscytujące narzędzia. Całkowicie zasługujesz by być wśród pierwszych ludzi w historii.

Odpowiedz

Poziomka_009

Antyczna Grecja przed narodzeniem chrystusa

Odpowiedz
Charcik_z_Sahary

Charcik_z_Sahary

Antyczna Grecja.

Odpowiedz
kulka0306

kulka0306

Lata20 XX wieku no to trafilam idealnie 2004

Odpowiedz
XanimesoulX

XanimesoulX

Wiek XVII, czas powstań i rewolucji
Powinieneś się urodzić w latach w XVII wieku, w czasach rewolucji i powstań. Jesteś silny i odważny. Kiedy ustalisz sobie cel w życiu, nie przestaniesz dopóki go nie osiągniesz. Wierzysz w równość i dobroć ludzką. Jesteś skłonny cierpieć, by w przyszłości ludzie mieli lepiej. Doceniasz tradycję, ale jesteś też otwarty na nowe kultury

Odpowiedz

t...2

Epoka kamienia
Powinieneś się urodzić w epoce kamienia. Jesteś mądry, twórczy. Prawdziwy z Ciebie artysta. Chętnie poznajesz świat wokół siebie i kochasz poznawanie nowych rzeczy. Stale tworzysz nowe i ekscytujące narzędzia. Całkowicie zasługujesz by być wśród pierwszych ludzi w historii. Podziel się wynikiem w komentarzu! no cóż wiedziałam, że moje życie tutaj to pomyłka, ale żeby aż taka wielka…

Odpowiedz
1
Ranboob

Ranboob

Epoka kamienia

Powinieneś się urodzić w epoce kamienia. Jesteś mądry, twórczy. Prawdziwy z Ciebie artysta. Chętnie poznajesz świat wokół siebie i kochasz poznawanie nowych rzeczy. Stale tworzysz nowe i ekscytujące narzędzia. Całkowicie zasługujesz by być wśród pierwszych ludzi w historii. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No nie spodziewałam się 😂😂

Odpowiedz
Spilka1234

Spilka1234

Powinieneś się urodzić w antycznej Grecji, przed narodzeniem Chrystusa. Jesteś człowiekiem, z którym należy się liczyć. Jest w Tobie pewność siebie, namiętność i potęga. Wiesz doskonale jak wykonywać swoje zadania. Cenisz czystość i porządek, dążysz do doskonałości. Ciężko pracujesz, ale także potrafisz się bawić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Leasy

Leasy

Wiek XIX, epoka wiktoriańska
Powinieneś się urodzić w latach w XIX wieku, w epoce wiktoriańskiej. Jesteś prawdziwym odzwierciedleniem piękna. Doceniasz tylko te lepsze rzeczy w życiu oraz moralność. Niektórzy nazywają Cię snobem, ale to nie Twoja wina, że masz klasę. Być może pod swoim gorsetem chowasz swoje tajemnice, ale nikt się nie może o tym dowiedzieć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Szczerze wolałabym przyszłość lub czasy w których nie ma wojen, terrorystów.. O, i jest internet :-D

Odpowiedz
Mr.Konikowa

Mr.Konikowa

XVII

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej