Jesteś słodka, ostra czy toksyczna?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 70

-Ikki__Horses-

-Ikki__Horses-

ostra B)

Odpowiedz
goracemleczko

goracemleczko

Słodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
De_Aj12

De_Aj12

Toksyczna
Masz wiele dobrych stron, ale te gorsze też masz jak każdy człowiek. Te gorsze cechy to np. Żerujesz na swoim braku pewności siebie, główne trybuny są dla Ciebie, masz potrzeby bycia najlepszym, obgadujesz wszystkich dookoła, manipulujesz ludźmi, grasz na uczuciach. Nie bierz wyniku quizu na poważnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

=)))

Odpowiedz
Czarna_Woda15

Czarna_Woda15

Ostra

Odpowiedz
ChibiGirl

ChibiGirl

Toksyczna
Masz wiele dobrych stron, ale te gorsze też masz jak każdy człowiek. Te gorsze cechy to np. Żerujesz na swoim braku pewności siebie, główne trybuny są dla Ciebie, masz potrzeby bycia najlepszym, obgadujesz wszystkich dookoła, manipulujesz ludźmi, grasz na uczuciach. Nie bierz wyniku quizu na poważnie.

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Ostra
Nie masz najmniejszego problemu z wyrażaniem uczuć. To co w sercu to na ustach. Jeśli się śmiejesz to widać, że się śmiejesz. Jeżeli jesteś wściekła to na pewno wszyscy o tym wiedzą. Jesteś cholerykiem lub sangwinikiem.

Prawda 💪

Odpowiedz
nadiazurawa

nadiazurawa

Ostra …nie masz najmniejszego problemu z wyrażaniem uczuć. To co w sercu to na ustach. Jeśli się śmiejesz to widać, że się śmiejesz. Jeżeli jesteś wściekła to na pewno wszyscy o tym wiedzą. Jesteś cholerykiem lub sangwinikiem. Podziel się wynikiem w komentarzu! …. prawdaaa

Odpowiedz
MeKociara12

MeKociara12

Słodka
Lol

Odpowiedz
Olciankaaa

Olciankaaa

Słodka
Podobno od dłuższego przebywania z tymi dziewczynami można dostać cukrzycy, a samo patrzenie na zdjęcia, u niektórych pacjentów wywołuje ból zębów. Trudno znaleźć medyczne potwierdzenie tych teorii. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
majurami

majurami

niby słodka ale opis to nie za bardzo i wgl raczej to ja jestem coś pomiędzy tymi xd

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej