Jesteś bardziej Czarnym Kotem czy Białym Kotem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

PokeFoxy

PokeFoxy

czarnym. wszystko się zgadza.

Odpowiedz
KRavenK

KRavenK

Czarnym!
Masz w sobie nienawiść do ludzi, a nawet zwierząt. Jesteś samotnikiem. Nie lubisz kiedy ktoś Ci przeszkadza, bo wtedy potrafisz pokazać kim naprawdę jesteś. Najczęściej jesteś w złym humorze i trudno Ci się z tym pogodzić, że niedługo poniedziałek. Lubisz się rządzić. Nie potrzebujesz przyjaciół, bo uważasz, że przyjaciel to tylko chodzący za Tobą insekt. Nie szanujesz zbyt wielu rzeczy. Nawet się nie starasz. Nie lubisz także komedii. W Twojej duszy tkwi czarny kot! Podziel się wynikiem w komentarzach! Coś w tym jest

Odpowiedz
Shadow_Arcee

Shadow_Arcee

Czarny koteł *^*
ale opis chyba cuś nie tak…
chociaż…
XD

Odpowiedz
Adelina

Adelina

Białym!
Masz w sobie dobroć do ludzi, zwierząt, a nawet roślin! Kochasz wszystkie żyjące tu stworzenia. Masz w sobie duszę towarzystwa, a także kochasz obecność dzieci oraz małych zwierząt. Jesteś ogromną optymistką! Patrzysz na świat różowymi okularami. Kochasz komedie i seriale. Nienawidzisz horrorów! W Twojej duszy tkwi biały kot!

Odpowiedz
Hearts

Hearts

Czarnym!
Masz w sobie nienawiść do ludzi, a nawet zwierząt. Jesteś samotnikiem. Nie lubisz kiedy ktoś Ci przeszkadza, bo wtedy potrafisz pokazać kim naprawdę jesteś. Najczęściej jesteś w złym humorze i trudno Ci się z tym pogodzić, że niedługo poniedziałek. Lubisz się rządzić. Nie potrzebujesz przyjaciół, bo uważasz, że przyjaciel to tylko chodzący za Tobą insekt. Nie szanujesz zbyt wielu rzeczy. Nawet się nie starasz. Nie lubisz także komedii. W Twojej duszy tkwi czarny kot! Podziel się wynikiem w komentarzach!
Ten wynik to dokładnie moje przeciwieństwo, nawet jedno zdanie się nie zgadza :(

Odpowiedz
Feliz

Feliz

Białym :)

Odpowiedz
WildWolfGirl

WildWolfGirl

Czarnym🐺

Odpowiedz
wapirzyca900

wapirzyca900

Białym!
Masz w sobie dobroć do ludzi, zwierząt, a nawet roślin! Kochasz wszystkie żyjące tu stworzenia. Masz w sobie duszę towarzystwa, a także kochasz obecność dzieci oraz małych zwierząt. Jesteś ogromną optymistką! Patrzysz na świat różowymi okularami. Kochasz komedie i seriale. Nienawidzisz horrorów! W Twojej duszy tkwi biały kot! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
Martyna274

Martyna274

Biały kotkiem miau

Odpowiedz
_Nevermora

_Nevermora

50% czarny kot i 50% biały kot

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej