Jakim wojownikiem jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 3

killboss

killboss

Mroczny mściciel
Nikt nie wie, co Cię tak bardzo zraniło, jednak każdy po bliższym zbliżeniu do Ciebie, widzi chłód w Twym sercu. Dzierżysz broń, mszcząc się za swój ból. Sprawiasz wrażenie cichego, spokojnego, jednak jesteś żądnym śmierci mścicielem, o przemienionym w kamień sercu.

Odpowiedz
Ramis

Ramis

Dziecko z mieczykiem
„Zabijanie innych zabija także i ciebie” – tak twierdzi większość osób, jednak Ty jesteś całkowitym odstępstwem od tej zasady! Masz duszę dziecka – radosną, pogodną, a przede wszystkim delikatną oraz emocjonalną. Mimo to potrafisz podejmować trudne decyzje. Wbrew temu, co myślą inni, dzierżysz broń i sprawnie nią wywijasz. Jesteś śmiertelnie niebezpieczny, ponieważ nikt nie spodziewa się, że będziesz zdolny do zbrodni!

Odpowiedz
StarStableQuiz

StarStableQuiz

Wolny berserk
Berserk oznacza nieznającego strachu wojownika. Ty właśnie jesteś taką osobą! Nieustraszoną i brutalną, a przy tym niezobowiązaną. Twa broń, służy tylko Tobie. To Twoja filozofia życiowa. Przesz naprzód, nie znając strachu. Walczysz tak, jakbyś nie obawiał się o swoje życie. Poznajesz nowych przeciwników w swoich długich wędrówkach.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej