Jakim typem zauroczonej osoby jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 85

420_PREK_SUPREME

420_PREK_SUPREME

Twój typ to niewzruszony!

Nawet, jeżeli ktoś Ci się spodoba, starasz się od siebie odepchnąć to uczucie i w codziennym życiu raczej nie zwracasz na nie uwagi. Czasami daje ono o sobie znać, ale raczej rzadko, a Ty dodatkowo nie pomagasz mu wyjść na zewnątrz. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu!

k**** przecież przez nią mam j***** depresję ona mnie nie nawidzi a ja tego już tego nie zmienię a ja w nikim się tak mocno nie zakochałem jak w niej a ja coś w 1 klasie z*****em a teraz w wieku 13 lat tego żałuję i wiem że nic nie zmienię i z tego powodu chcę się zabić, bo to wszystko nie ma sensu, i jeszcze mam "kolegę" ktury ciągle mnie obraża i czasami bije "dla żartów" a jak ja go obrażę albo powiem coś co mu nie pasuje to zaraz się obraża a ja nie potrafię tak o zerwać znajomości bo.. nawet nwm w sumie to często pizzę mam -50% taniej ale i tak mam to gdzieś.. ja, ja chyba serio się zabije moje życie jest bez sensu, nie mam celu w niczym itd.. elo

Odpowiedz
1
Multix

Multix

Nachalny
Możliwe ale nie jestem przekonana
ale fajowski quiiiz!

Odpowiedz
Togusss

Togusss

Twój typ to nieśmiały!
Jeżeli w Twoim otoczeniu znajdzie się osoba, która zdobędzie Twoje serce, nie masz zamiaru dawać jej otwartych znaków. Twoją strategią jest spokojne i nienachalne przewijanie się czasem przez życie Twojego nowego obiektu westchnień, co przynosi pozytywne skutki. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu!
No w sumie tak

Odpowiedz
De_Aj17

De_Aj17

Twój typ to nieśmiały!
Jeżeli w Twoim otoczeniu znajdzie się osoba, która zdobędzie Twoje serce, nie masz zamiaru dawać jej otwartych znaków. Twoją strategią jest spokojne i nienachalne przewijanie się czasem przez życie Twojego nowego obiektu westchnień, co przynosi pozytywne skutki.

Aww, potwierdzam ^^

Odpowiedz

alek12pl

Twój typ to zazdrosny!
Trudno się nie zgodzić…

Odpowiedz
FRA1L

FRA1L

Zazdrość – niestety nigdy o osobę nie byłam zazdrosna niech żyję jak chce

Odpowiedz
Palemka5478

Palemka5478

Kiedy ktoś Ci się spodoba, to tego nie ukrywasz! Otwarcie dajesz ku temu znaki wybranej osobie bądź reszcie otoczenia i nie przejmujesz się tym, co sobie pomyślą inni… Najczęściej Twoje postępowanie ma dobry skutek. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu!
5 lat znam tą osobę i nadal niewiem czy powinien wiedzieć…

Odpowiedz
Ginny_weasley-potter2137

Ginny_weasley-potter2137

Odważny
Chciałabym…

Odpowiedz
1
RioNegro

RioNegro

Twój typ to niewzruszony!
Nawet, jeżeli ktoś Ci się spodoba, starasz się od siebie odepchnąć to uczucie i w codziennym życiu raczej nie zwracasz na nie uwagi. Czasami daje ono o sobie znać, ale raczej rzadko, a Ty dodatkowo nie pomagasz mu wyjść na zewnątrz. Czy udało mi się zgadnąć?
Zgadłaś…❤️

Odpowiedz
sanaszkajestem_jesc.loviu

sanaszkajestem_jesc.loviu

Twój typ to nachalny!

Odrzucasz wszelkie zasady – jeśli już ktoś Ci się spodoba, to zrobisz dosłownie WSZYSTKO, żeby w rezultacie z tą osobą być. Cały czas do niej wypisujesz, wpychasz się zawsze tam, gdzie ona, szukasz jej kont na każdym możliwym portalu społecznościowym i często śledzisz ją na ulicy przyodziany w słoneczne okulary dla niepoznaki. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jezus on nawet nie wie o moim istnieniu a ja go nigdy na żywo nie widziałam…

Odpowiedz
RioNegro

RioNegro

Odpowiedz
sanaszkajestem_jesc.loviu

sanaszkajestem_jesc.loviu

@RioNegro był raz w TV

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej